APTUS ORISOLVE KÕRVAPUHASTUS 150ML N1

15,37 €

30,74 €/l


Действующее вещество / состав
Alkohol,propüleenglükool,rosmariiniõli,salits.-ja piimahape
Форма/упаковка лекарства
MUUD HÜGIEENITARBED
Количество в упаковке
150ML
Срок годности
31.05.2023

Aptus Orisolve Ear Cleaner.

Kõrvapuhastusvahend koertele ja kassidele. Sisaldab aktiivseid koostisosi, mis lahustavad kõrvavaiku (alkohol, propüleenglükool), antibakteriaalseid hõbeda ioone, antibakteriaalset rosmariini õli, antimükootilist salitsüülhapet ja piimhapet, lokaalselt desensibiliseerivat komponenti (Laureth-9) ning rahustavat ja taastavat allantoiini.

Kasutamine: loksutada pudelit enne kasutamist. Mitte kasutada kui kuulmekile on vigastatud. Profülaktiliseks kasutamiseks: kallata vahendit kuulmeäiku nii palju, et kogu kõrvakanal on täidetud vedelikuga. Masseerida kõrva kuni 2 minutit, seejärel kuivatada väline kuulmekäik, lasta loomal pead raputada ja kuivatada uuesti.

Kasutamine ravikuuri ajal: korrata kasutamist eelpoolmainitud viisil 2 korda päevas ravikuuri kestuse vältel. Korrata 1-3 korda nädalas ka ühe kuu jooksul peale ravikuuri lõppu. Kui on märgata rasuseid helbeid kõrvade ümbruses peale puhastamist, siis on tegemist kõrvavaiguga, mis lahustus puhastamise käigus ning muutus peale alkoholiga kokku puutumist helvesteks.

Soovituslik puhastusvahendi kogus: oleneb looma suurusest, tavaliselt 1-4 ml ühe kõrva jaoks.

Koostis: Aqua, Alcohol denat., Propylene Glycol, Polysorbate 80, Laureth-9, Rosmarinus Officinalis oil, Lactic Acid, Salicylic Acid, Allantoin, Citric Acid, Silver Citrate.

Säilitamine: hoida kuivas kohas, originaalpakendis toatemperatuuril (kuni 25°C). Kasutada enne aegumist.

Kasutada peale avamist 3 kuu jooksul. Kaitsta külmumise ja otsese päikesevalguse eest.

Pakendi suurus: 150 ml

Tootja: Orion Corporation, Soome