CICASILVER SALV 50MG

13,37 €

267,40 €/kg


Форма/упаковка лекарства
SALV
Количество в упаковке
50MG

Tootetutvustus, otstarve
Cicasilver salv on meditsiiniseade, mis on abiks krooniliste ja akuutsete pindmiste nahahaavandite ravil. Hüaluroonhape, E-vitamiin ja akaatsia kollageen oma niisutavate ja kilet moodustavate omadustega tekitavad veevaru süsteemi, mis suudab tagada haava mikrokeskkonna õige niisutamise, mis parandab nahapinna hüdratatsiooninäitajate taastumist ja säilitamist ning kudede tervenemise füsioloogiliste protsesside kulgu. Mikroonitud hõbe toimib koostises säilitusainena.

Näidustus: Cicasilver salv on nii ägedate kui krooniliste haavade ja pindmiste nahakahjustuste raviks mõeldud meditsiiniseade.

Kasutamisjuhised
Kuidas kasutada: peske hoolikalt käed. Pigistage tuubist väike kogus salvi ja kandke see õrnalt haavale ja nahale selle vahetus ümbruses. Soovitame määrida 2 kuni 3 korda päevas, eelnevalt puhastatud piirkonnale (soovitatavalt füsioloogilise soolalahusega) kuni täieliku tervenemiseni.

Koostisosade loetelu
Koostis: mikroonitud hõbe, Hüaluroonhape, akaatsia kollageen, E-vitamiin, sheavõi, glütseriin, mandliõli, propüleenglükool, ksantaankummi, tsetearüülalkohol, detsüüloleaat, tsetearüülglükosiid, etüülheksüülglütseriin, kaaliumtsetüülfosfaat, piimhape, naatriumbensoaat, kaaliumsorbaat, vesi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud


Seadme ja pakendi sisu
Meditsiiniseade
CE 0546

50 ml tuub

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Sakura Italia Srl, ITAALIA
Müügiesindaja: Genba Pharma, Leedu www.genbapharma.lt