KÕRVATROPID ALPINE FLYFIT 1 PAAR

16,24 €

8,12 €/шт.


Форма/упаковка лекарства
KÕRVATROPID
Количество в упаковке
1PAAR

Tootetutvustus, otstarve
Alpine FlyFit kõrvatroppide kandmine lennu ajal aitab reguleerida kõrvavalu tekitavat rõhku kõrvas lennuki õhkutõusmisel ja maandumisel. Kõrvatropi filtrid töötavad kui klapid ning tagavad järkjärgulise ja pideva rõhutasakaalu väliskeskkonna ja keskkõrva vahel. Alpine kõrvatroppide spetsiaalsed akustilised filtrid FlyFit kõrvatroppides pakuvad kaitset muutuva müra eest. Kõrvatropid hõlbustavad puhkamist ja lõõgastumist pikkadel lendudel, kuid samuti sobivad kasutamiseks bussireisi, rongireisi ja autosõidu ajal.

FlyFit kõrvatroppidel on väga pehmed ja elastsed filtrid. Tänu pehmetele filtritele on võimalik rahulikult ja mugavalt magada ka isegi siis, kui pea toetub küljega istme vastu.

Kasutamisjuhised
Hoidke kõrvatroppi peenemast osast ja lükake see sisse kerge pöördega, tõmmates samal ajal kõrvalestast. Ärge lükake kõrvatroppi liiga sügavale kõrva. Valesti paigaldamine, väärkasutamine või kasutusjuhendi eiramine vähendab mürasummutuse tõhusust, suurendab kuulmiskahjustuse riski ja mõjutab korduvkasutusega kõrvatroppide kasutusiga.

Puhasta kõrvatroppe seebi ja kuni 37C veega.

Koostisosade loetelu
Alpine innovaatilised kõrvatropid on tehtud termoplastilisest materjalist. See materjal kohandub kõrvakanali kujuga, mis võimaldab kõrvatoppidel mugavalt kõrvakanalis istuda ning ei tekita ebameeldivat survet kõrvakanalile. Tänu sellele on kõrvatropid kindlalt kõrvas ning tagavad optimaalse mürakaitse. Alpine FlyFit kõrvatropid ei sisalda silikooni.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Kõrvatroppi ei tohi murda, lõigata ega venitada. Valesti paigaldamine, väärkasutamine või kasutusjuhendi eiramine vähendab mürasummutuse tõhusust, suurendab kuulmiskahjustuse riski ja mõjutab korduvkasutusega kõrvatroppide kasutusiga.

Seadme ja pakendi sisu
2 universaalset termoplastilist kuulmiskaitset. Alpine kõrvatroppide puhastaja. Plastmassist kandekarp. Alpine kõrvatroppide kõrva sisestamise abivahend.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Volitatud esindaja: MEDIRON OÜ, Pärnu mnt 463, 10916, Tallinn, Eesti. Email: info@mediron.ee