LACTOLADY TBL N60

21,31 €
В настоящий момент товара на складе нет

Действующее вещество / состав
Jõhvikaekstrakt, piimhappebakterid
Форма/упаковка лекарства
TBL
Количество в упаковке
N60

Tootetutvustus
Lacto LADY sisaldab jõhviekstrakti ja nelja Lactobacillus’e ja Bifidbacterium’i piimhappebakteri tüve. Jõhvikas on tuntud spetsiaalsete flavonoidide – antotsüaanid ja proantotsüaniidid (PAC)- kõrge sisalduse tõttu. Need annavad jõhvika marjale punase värvuse. PAC-d eritatakse uriiniga ja need ei lase E.coli bakteritel kuseteede limaskestale kinnituda ja põletikke põhjustada.

Piimhappebakterid kuuluvad kuseteede ja intiimpiirkonna limaskestadel olevasse kaitsvasse mikrofloorasse. LACTO LADY-s on valik bakteritüvedest, mis on looduslikult maohappekindlad. Bakterite tootmise ajal on bakterid kaitstud spetsiaalset Bio-support ™ tehnoloogiat kasutades proteiini ja polüsahhariidide kompleksi seguga. See tehnoloogia tagab bakterite säilimise elujõulistena tootmisprotsessides, lõpptoote ladustamisel ja maos happesuse läbimisel. Kaitse tagab bakterite hea elujõu kui nad jõuavad soolde. Bakterid ei jää mitte ainult soolestikku vaid liiguvad aanuse kaudu ka uro-genitaalsetele limaskestadele.

Ei sisalda suhkrut, laktoosi, gluteeni, värvaineid,magusaineid.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
1 tablett 2 korda päevas. Tablett tuleb neelata koos veega.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annus 2 tabletti sisaldab:
elusaid piimhappebaktereid 1 miljard pmü*
(Lactobacillus acidophilus , Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum- kõiki 0,25×109 pmü**)
jõhvika ekstrakti 800 mg
millest proantotsüaniide (PAC) 36 mg

*tootmise hetkel
** pesa moodustavat ühikut

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Jõhvikaekstrakt (Vaccinium macrocarpon), mahuained (tselluloos, dikaltsiumfosfaat), piimhappebakterid (maltodekstriin), tardaine (naatriumkarboksümetüültselluloos), paakumisvastane aine (ränidioksiid), emulgaator (rasvhapete magneesiumisoolad).

Hoiatused
Jõhvikas võib mõjutada antikoagulantide (verevedeldajad) toimet.
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise, tasakaalustatud toitumise ega tervisliku eluviisi asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril.

Netokogus
42,4 g / 60 tabletti

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Vitabalans OY, Varastokatu 8, FI-13500, Hämeenlinna. Maaletooja: Vitabalans Pharma OÜ, Hõbekuuse tee 26, 12111 Tallinn.

Päritoluriik
Soome