NATRII CHLORIDUM SOL 0,9% (LOPUTUSLAHUS) 100ML (B.B.)

2,26 €

22,60 €/l


Действующее вещество / состав
Natrii chloridum
Объем действующего вещества
0.9 %
Форма/упаковка лекарства
LAHUS
Количество в упаковке
100ML

Tootetutvustus, otstarve
Steriilne 0,9% naatriumkloriidi sisaldav loputuslahus. Endotoksiinivaba.

Kasutamisjuhised
Välispidiseks kasutamiseks. Naha, limaskestade, haavade ja põletuste loputamiseks, sidemete niisutamiseks. Puhastamiseks stoomihoolduse ajal. Silmade ja nina loputamiseks. Inhalaatorite, aurutite ja õhuniisutajate täitmiseks. Pehme polüetüleenist pakend on ühekordselt kasutatav (ei ole taassuletav) ja võimaldab survega loputamist.

Koostisosade loetelu
100 ml sisaldab 0,9 g naatriumkloriidi süstevees.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Ühekordseks kasutamiseks mõeldud meditsiiniseadme korduvkasutus kätkeb endas potentsiaalset ohtu patsiendile või kasutajale. See võib viia saastumiseni ja/või seadme funktsionaalse võimekuse häirumiseni. Seadme saastumine või funktsiooni häirumine võib tekitada patsiendile kahjustusi, haigestumist või surma. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Suure hulga lahuse imendumisohu korral, mis võib tekkida suurtes kehaõõnsustes või haavandite pinnal kasutamisel, ei tohi hüperhüdratatsiooniga patsientidel lahust kasutada. NaCl 0,9% B.Braun ei tohi kasutada intratekaalsetel loputusprotseduuridel.

Säilitamistingimused
Toatemperatuuril mitte üle 25°C.

Seadme ja pakendi sisu
Läbipaistev vedelik (100 ml) pehmes polüetüleenist nn süstalpudelis.

Tootja või tootja volitatud esindaja
B. Braun Melsungen AG, Carl-Braun-Straße 1, 34209 Melsungen, Saksamaa. Maaletooja: B. Braun Medical OÜ, Pilvetee 8, 12618 Tallinn, Eesti.

Päritoluriik
Saksamaa