ORSALIT REHÜDREERIV LAHUS 200ML N1

4,02 €

20,10 €/l


Форма/упаковка лекарства
LAHUS
Количество в упаковке
200ML

Tootetutvustus
ORSALIT JOOK on suu kaudu tarvitatav kasutusvalmis rehüdratsiooni lahus, mille koostis vastab Euroopa laste gastroenteroloogia, hepatoloogia ja toitumise ühingu (ESPGHAN) soovitustele.

ORSALIT JOOK on meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks ettenähtud toiduaine, mis aitab suure vedelikukaotuse korral täiendada toiduratsiooni mineraalainetega. Toode sobib lastele alates 3 eluaastast. Toodet peab kasutama meediku järelevalve all. Ei sisalda piimavalku ja laktoosi. Ei sisalda gluteeni.
ORSALIT JOOK ei ole toiduasendaja. See ei sobi ainsa toiduallikana kasutamiseks. Toodet ei soovitata kasutada inimestel, kellel puudub organismi dehüdratsiooni oht.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Doseerimine sõltub dehüdratsiooni tasemest ja arsti soovitustest. Esimese 3-4 tunni jooksul soovitatakse:
•Kerge dehüdratsiooni korral (laps on rahulik ja teadlik, silmade turgor normaalne, nutab pisaratega, suu ja keel niisked, normaalne janutunne) tarvitada 30-50 ml kehakaalu ühe kilogrammi kohta;
•Keskmise dehüdratsiooni korral (laps on rahutu ja erutunud, silmad on auku langenud, pisarateta nutt, suu ja keel on kuivad, janutunne – joob ahnelt) tarvitada 50-100 ml kehakaalu ühe kilogrammi kohta.
Rehüdratsiooni edasisel etapil soovitatakse peale iga roojamist või oksendamist tarvitada 5-10 ml preparaati kehakaalu ühe kilogrammi kohta.

Preparaat on tarvitamisvalmis. Enne tarvitamist loksutada. Pärast avamist hoida külmikus. Tarvitada ära 48 tunni jooksul.

Toitumisalane teave
100 ml energia ja toiteväärtus
Energia 70 kJ/16 kcal; toiteväärtus: Süsivesikud 4,1 g, sealhulgas suhkur (glükoos) 1,45 g; sool 0,18 g, mineraalsed komponendid: tsitraadid 0,19 g, kloriidid 0,18 g, naatrium 0,14 g, kaalium 0,08 g. Preparaat sisaldab vähesel määral rasva ja valku. Osmootne rõhk 231 mOsm/l, sealhulgas: glükoos 81 mOsm/l, naatrium 60 mOsm/l, kloriidid 50 mOsm/l, kaalium 20 mOsm/l, tsitraadid 10 mOsm/l, lisandid 10 mOsm/l.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostisosad
Vesi, glükoosi monohüdraat, naatriumtsitraat, naatriumkloriid, kaaliumkloriid, happesuse regulaator – sidrunhape, säilitusained – naatriumbensoaat, kaaliumsorbaat, magusaine – sukraloos, aedmaasika aroom. Ei sisalda puuvilju. Preparaat sisaldab suhkrut ja magusainet.

Hoiatused
Soolesulgus või hemodünaamika šokk. Preparaati võivad tarvitada diabeedihaiged, kuid kindlasti peab jälgima veresuhkru taset.

Säilitamistingimused
Enne avamist hoida preparaati toatemperatuuril (15-25°C). Pärast avamist hoida külmikus. Tarvitada ära 48 tunni jooksul. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
200ml

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja:
IBSS BIOMED S.A.
Al. Sosnowa 8
30-224 Krokuva, Poola
Tel.: +48 12 37 69 200
Fax: +48 12 37 69 205
e-mail: bdu@biomed.pl

Müügiesindaja:
GENBA PHARMA, UAB
Veiverių g. 150,
LT-46391, Kaunas, Leedu
www.genbapharma.lt

Päritoluriik
Poola