POTASSIUM-U SILMATILGAD 2MG/ML 10ML

5,66 €

566,00 €/l


Действующее вещество / состав
Natrii chloridum
Форма/упаковка лекарства
SILMATILGAD
Количество в упаковке
10ML

Tootetutvustus, otstarve
Potassium-U silmatilku võib ilma silmaarstiga konsulteerimata kasutada silmade niisutamiseks kas silma tilgutamise või silmalaugudele kompressi asetamise teel. Potassium-U silmatilku kasutatakse niisutava abivahendina mõningate silma resorptsiooniprotsesside korral (eritiste, klaaskeha veritsus ja erinevatest põhjustest tingitud kataraktid).
Potassium-U silmatilku võib kasutada nii täiskasvanutel kui lastel.

Kasutamisjuhised
Tilgutage silma 1-2 tilka 2-4 korda päevas. Täpsed päevased annused ja kasutamise kestuse määrab arst. Pudeli sisu võib kasutada 28 päeva jooksul pärast pudeli avamist.

Koostisosade loetelu
1 ml lahust sisaldab 2 mg naatriumkloriidi.
Abiained: kaaliumjodiid, kloorheksidiindiatsetaat, naatriumtiosulfaat, dinaatriumedetaatdihüdraat, süstevesi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Vahetult peale Potassium-U silmatilkade silma tilgutamist võib nägemine lühiajaliselt (kuni 15 minutit) ähmastuda, mistõttu pole selle aja jooksul soovitav juhtida mootorsõidukit, töötada masinate ja seadmetega või teha muid head nägemist nõudvaid tegevusi.
Potassium-U silmatilkade silma tilgutamise ajal ei tohi kanda pehmeid (hüdrofiilseid) kontaktläätsi. Kontaktläätsed (sh jäigad kontaktläätsed) tuleb vahetult enne Potassium-U silmatilkade silma tilgutamist silmast eemaldada ning need võib silma tagasi panna mitte varem kui 30 minuti pärast.
Kui te kasutate samaaegselt ka teisi silmatilku või silmasalve, siis neid võib silmas kasutada 5 minutit pärast Potassium-U silmatilkade silma tilgutamist.
Juhul, kui olete Potassium-U silmatilku kogemata alla neelanud, pöörduge koheselt arsti poole.

Vastunäidustused:
Potassium-U silmatilku ei tohi kasutada vastsündinutel, imetavatel emadel ja rasedatel ning järgmiste haigusseisundite korral:
- ülitundlikkus toote mõne koostisosa suhtes
- näonaha krooniline mädapõletik
- hemorraagiline diatees
- kilpnäärme talitluse häired
Kui te kasutate samal ajal ka teisi silmas kasutatavaid preparaate, siis pidage nende samaaegse kasutamise osas nõu silmaarstiga.

Säilitamistingimused
Hoida külma eest, mitte lasta külmuda. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
Pudel: 1x10 ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Unimed Pharma eesti Filiaal

Päritoluriik
Slovakkia