SA SINEPIPLAASTER N10

1,20 €

0,12 €/шт.


Форма/упаковка лекарства
SINEPIPLAASTER
Количество в упаковке
N10
Срок годности
28.02.2022

Sinepiplaastrid on seadmed sinepipulbri kiire ja hõlpsa tavakohase välispidise tarvitamise hõlbustamiseks kergendamaks hingamisteede haiguste kulgu ning lihaste- ja liigesevalude leevendamiseks.Sinepiplaaster soodustab vere kogunemist põletiku all kannatavale kehaosale.

Koostis:
Sinepipulber, filterpaber, polüetüleenkilega kaetud paber

Kasutamine:
Hoolikalt lugege läbi kasutusjuhend. Liigeste või lihaste väänamise või valu puhul lihtsalt pane soe sinepiplaaster vigastatud kohale 3 kuni 10 minutiks. Vajaduse korral asetada läbi marlist salvrätiku ning katta kuiva käterätikuga. Suuremale pinnale võid panna korraga mitu plaastrit, nagu see võib juhtuda seljavalu puhul. Külmetuse korral pane sinepiplaaster rinnale või seljale 3 kuni 10 minutiks. Tundliku naha puhul määri enne plaastri kasutamist nahka oliiv- või kastoorõliga. Naha ärrituse või põletuse juhul pese seda kohta sooja veega ja seebiga.

Tähelepanu!
Ära hoia kauem kui 10min, sest võid põletada nahka. Ära pane sinepiplaastrit kahjustatud või haigele nahale. Kasutage sinepiplaastreid samal kohale üle päeva. Ärge paigutage sinepiplaastreid südame piirkonda ning sünnimärkidele.

Säilitamine:
Hoida kuivas, pimedas ja lastele kättesaamatus kohas.

Päritoluriik:
Eesti