*URINE OFF KOERA LÕHNA- JA PLEKIEEMALDI 118ML

4,84 €
В настоящий момент товара на складе нет

Действующее вещество / состав
Ensüümid

Urine-Off sprei koerte ja kutsikate uriini lõhna ja plekkide eemaldamiseks. Bio-ensümaatiline puhastusvahend feromoone blokeeriva toimega.
Koostis: sisaldab ensüüme ja mittepatogeenseid mikroorganisme surfaktantide segus. Sisaldab mitteohtlikke materjale, vastavalt OSHA regulatsioonile, 29 CFR sektisoon 1910.1200
Toime: lõhustab koerte uriinis olevaid kusihappe soolakristalle, elimineerides sellega põhjuse, miks loomad kindlaid kohti kodus märgistavad. Ei maskeeri uriinilõhna lõhnaainetega, vaid kõrvaldab 3 uriini põhikomponenti: uurea, urokroom ja kusihape. Eemaldab probleemideta ka vanad uriiniplekid kõikidelt pindadelt.
Kasutamine: Enne kasutamist on soovitav pihustipudelit raputada! Kontrollida töödeldava pinna värvipüsivust. Enne vahendi pihustamist eemaldada liigne uriin. Mitte kasutada koos teiste puhastusvahenditega. Parima tulemuse saavutamiseks, kasutada Urine-Off Urine Finder UV lampi probleemse koha lokaliseerimiseks. Kasutades pihusti otsikul asendit STREAM, pihustada otse probleemsele kohale, niisutades see korralikult läbi nii, et kogu ala saaks kaetud (k.a lasta valguda üle pleki äärte). Laske vahendil kuivada, mitte hõõruda! Väga vana uriinipleki eemaldamiseks korrata protseduuri. Kui töödeldud koht on kuivanud, loputada ala õrnalt veega ning veeplekkide ennetamiseks kuivatada ala pabersalvrätikuga.
Erinõuded: vaipade ja kangaste puhul: mitte pesta või aurutada uriiniga kahjustunud vaipa või kangast enne, kui seda on töödeldud Urine-Off'iga! Kuna vedelik imendub kangasse, jaotuvad uriiniplekid kangastel 2-4 korda laiemalt kui seda on näha pleki järgi.
Hoiatused: väldi vahendi kontakti silmadega, nahaga ja lahtiste haavadega. Mitte kasutada ruumide värskendajana. Mitte pihustada inimeste või loomade peale! Esmaabi: silma sattumisel loputada jooksva veel all 15 minutit. Ärrituste tekkimisel pöörduda arsti poole. Nahale sattudes pesta vee ja seebiga. Juhusliku allaneelamise korral juua suuremas koguses piima ning kontakteeruda vajadusel arstiga. Sisse hingates ning ärritusnähtude tekkimisel evakueeruda värske õhu kätte. Konsulteerida vajadusel arstiga.
Säilitamine: jahedas ja kuivas kohas. Hoida pakend suletuna. Hoida ekstreemse kuuma ja külma eest kaitstuna. Hoida külmumise eest. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.
Pakendi suurus: 118 ml. Mitte lahjendada!
Tootja: Bio-Pro Research, LLC, USA
Maaletooja: AS Magnum Veterinaaria, Vae 16, Harjumaa, www.minulemmikule.ee