ABC TEEPUUÕLI FEMIGEL (VAGINAALNE GEEL) 5ML N4

11,52 €
В настоящий момент товара на складе нет

Действующее вещество / состав
Teepuuôli
Объем действующего вещества
5 ML
Форма/упаковка лекарства
VAGINAALGEEL
Количество в упаковке
N4

Tootetutvustus, otstarve
FEMIGEL teepuuõliga intiimpiirkonna geel (4x5ml)

FEMIGEL sisaldab optimaalses kontsentratsioonis 2,7% looduslikku antiseptikumi - Australian Bodycare® teepuuõli (Melaleuca alternifolia). Teepuuõli antiseptilised omadused vähendavad bakterite, seente ja pärmseente paljunemist ning toetavad intiimpiirkonna loomulikku mikrofloorat.
FEMIGEL pakub kauakestvat niisutust, aitab säilitada normaalset pH tasakaalu ning leevendada intiimpiirkonna kuivust, sügelust, ärritust ja ebamugavustunnet. Nimetatud sümptomeid võivad põhjustada stress, antibiootikumid ning erinevad seebid ja kreemid. Sageli esineb intiimpiirkonna vaevuseid üleminekuperioodil.
FEMIGEL on värvitu hormoonivaba geel, mis ei määri ega põhjusta ärritust.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: kergete sümptomite korral ühe tuubi sisu iga kolme päeva tagant. Raskematel juhtudel kasutada üks või kaks tuubi päevas kuni sümptomite taandumiseni. Soovitatav on kasutada toodet aeg-ajalt, et toetada ja säilitada normaalset mikrofloorat.
Manustatakse ühekordseks kasutamiseks mõeldud tuubi abil, mis tagab optimaalse hügieeni. Enne otsiku eemaldamist võtke kinni tuubi jämedast otsast ja raputage tuubi nii, et selle sisu valguks peenesse otsa. Seejärel pigistage tuubi sisu otse intiimpiirkonnale, võib kasutada välissuguelunditel ja tupesiseselt.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (2,7%), Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea, Limonene, Linalool.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Toodet ei ole soovitatav kasutada raseduse ja menstruatsiooni ajal. Mitte kasutada allergiliste reaktsioonide ilmnemisel.

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
20

Vastutav isik
Maaletooja: Sirowa Tallinn AS, Salve 2c, Tallinn. Tel. 6 830 700

Päritoluriik
Taani