ABC TEEPUUÕLI FEMIGEL (VAGINAALNE GEEL) 5ML N5

Special Price 9,20 € Regular Price 11,52 €

368,00 €/l


Объем действующего вещества
5 ML
Форма/упаковка лекарства
VAGINAALGEEL
Количество в упаковке
N5

  • -20%

Tootetutvustus, otstarve
FEMIGEL teepuuõliga geel naiste intiimpiirkonna hoolduseks.

FEMIGEL sisaldab optimaalses kontsentratsioonis 2,7% looduslikku Australian Bodycare® teepuuõli (Melaleuca alternifolia).
Teepuuõli antiseptilised omadused pärsivad bakterite, seente ja pärmseente paljunemist ning toetavad intiimpiirkonna loomulikku mikrofloorat.
FEMIGEL pakub kauakestvat niisutust, aitab säilitada normaalset pH tasakaalu ning leevendada intiimpiirkonna kuivust, sügelust, ärritust ja ebamugavustunnet. Nimetatud sümptomeid võivad põhjustada stress, antibiootikumid ning erinevad seebid ja kreemid. Sageli esineb intiimpiirkonna vaevuseid üleminekuperioodil.

FEMIGEL on värvitu hormoonivaba geel, mis ei määri ega põhjusta ärritust.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: kergete sümptomite korral ühe tuubi sisu iga kolme päeva tagant.
Raskematel juhtudel kasutada üks või kaks tuubi päevas kuni sümptomite taandumiseni.
Soovitatav on kasutada toodet aeg-ajalt, et toetada ja säilitada intiimpiirkonna normaalset mikrofloorat. Ennetamise eesmärgil on soovitav kasutada ka enne ja pärast ujula, sauna, või spordiklubi külastamist.

Manustatakse ühekordseks kasutamiseks mõeldud tuubi abil, mis tagab optimaalse hügieeni. Enne otsiku eemaldamist võtke kinni tuubi jämedast otsast ja raputage tuubi nii, et selle sisu valguks peenesse otsa. Seejärel pigistage tuubi sisu otse intiimpiirkonnale.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, 4-Terpineol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Sodium Caproyl Prolinate, Methylpropanediol, Caprylyl Glycol, Phenylpropanol, Citric Acid.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Toodet ei ole soovitatav kasutada raseduse ja menstruatsiooni ajal. Mitte kasutada allergiliste reaktsioonide ilmnemisel.

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
5 x 5ml

Vastutav isik
Tootja: Australian Bodycare Continental Aps, Traevaenget 14, DK- 5492 Vissenbjerg, Taani

Levitaja Eestis: AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn