ABILAR 10% SALV KUUSEVAIGUGA 20G

14,39 €

719,50 €/kg


Действующее вещество / состав
Kuusevaik
Объем действующего вещества
10 %
Форма/упаковка лекарства
SALV
Количество в упаковке
20G

Tootetutvustus, otstarve
Abilar® 10% vaigusalvil on teaduslikult tõestatud antimikroobne, põletikuvastane ja epiteelkoe uuenemist soodustav toime. Vaigusalvi mõju põhineb Soome kuusevaigu (Picea abies) komponentide bioloogilisel koostisel. See on mõeldud kasutamiseks nii kodus kui ka professionaalselt.
Vaigusalvi kasutatakse kriimustuste, marrastuste, nahapragude ja nahalõhede (suunurgad, näpuotsad, kannad), põletuste, põletikuliste haavade (lamatised, jala- ja diabeetilised haavandid), paronühhia, putukahammustuste korral. Vaigusalv vähendab nahaärritust, sügelust ja kiirendab naha paranemist.
Sobib professionaalseks kasutamiseks nakatunud ja nakatumata, ägedate ja krooniliste haavade puhul, lamatiste, diabeetiliste haavade, jalahaavandite, keeruliste kirurgiliste haavade tüsistuste ja avatud abstsesside paikseks raviks.

Kasutamisjuhised
Enne salvi pealekandmist tuleb kahjustunud nahapiirkond puhastada, pesta ja kuivatada. Koduhoolduse korral kantakse salv õhukese kihina otse haavale, nahalõhele, põletusele või marrastusele ja kaetakse tavalise plaastri või marliga. Abilar® 10% vaigusalvi kasutatakse 1-2 korda päevas, kuni nahakahjustus paraneb.
Krooniliste, raskesti paranevate haavade korral kantakse vaigusalv haavale ja kaetakse see tavalise marli või sidemega. Kuiva haava korral on soovitatav korrapärane sidumine, haavavedeliku eritumise korral on soovitatav kasutada imavat sidet. Salvi vahetatakse vastavalt haava tüübi tavalisele intervallile. Kui haav sisaldab õõnsusi, siis võib salviga katta esmalt haavasideme, mida kasutatakse haavaõõnes. Salvi abil immutatud marli tuleb vahetada iga päev või igal teisel päeval. Salvi ei ole soovitatav kanda limaskestadele, silmadele või suule. Krooniliste, raskesti paranevate haavade korral järgige arsti või õe juhiseid.

Koostisosade loetelu
Aktiivne toimeaine: puhastatud kuusevaik (Picea abies) Põhja-Soomest.
Muud koostisained: vaseliin, vedel parafiin, alkohol denat., Cera microcristallina, sorbitaanoleaat, orgaaniline rafineerimata mesilasvaha (Cera alba), hüdrogeenitud kastoorõli, steariinhape.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Vaigusalvi kasutatakse välispidiselt paikseks raviks.

Abilar® 10% vaigusalvi võimalik kõrvaltoime on harvaesinev allergiline reaktsioon, mis on tekkinud kuusevaiguühenditest. See ilmneb ravitava piirkonna paikse nahaärritusena. Allergiliste nahaprobleemide korral tuleb ravi katkestada. Vaiguallergia levimus on hinnanguliselt umbes 1 kuni 3% elanikkonnast. Teisi teadaolevaid vastunäidustusi ei esine. Teavitage tootjat kõikidest kõrvaltoimetest ja koostoimetest.

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril, avatud tuub säilib üks aasta ja avamata viis aastat.

Seadme ja pakendi sisu
Salv on metalltuubis ja pakendatud koos infolehega kartongpakendisse.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Repolar Pharmaceuticals Oy
Suomalaistentie 7
FIN-02270 Espoo, Soome
www.repolar.com
info@repolar.com
+358 407171761

Turustaja: Axmer Group OÜ
info@axmer.ee

Päritoluriik
Soome