ALOE DENT HAMBAPASTA Q10 JA TEEPUUÕLI 100ML

10,08 €

100,80 €/l


Форма/упаковка лекарства
HAMBAPASTA
Количество в упаковке
100ML
Срок годности
31.08.2023

Tootetutvustus, otstarve
AloeDent Triple Action. Kolmetoimeline hambapasta.

AloeDent hambapastades sisalduvad ravimtaimed koos vitamiinidega toimivad antibakteriaalselt ning aitavad hoida igemed terved ja hambad tugevad. Hambapasta on värskendava piparmündi maitsega ning ei sisalda fluori ega naatriumlaurüülsulfaati.

AloeDent Triple Action hambapasta unikaalne looduslik koostis sisaldab: Aloe Vera - rahustava ja taastava toimega. Koensüüm Q10 - tervete igemete heaks. Räni - looduslik valgendi. Teepuuõli - looduslik antiseptik. Piparmündiõli ja mentool - looduslik maitselisand.

Regulaarne hammaste harjamine aitab ära hoida hambaaukude teket, hambakattu ja hambakivi ning igemeprobleeme.

Kasutamisjuhised
Harjata hambaid vähemalt 2 x päevas. Parema efekti saavutamiseks kasutada koos AloeDent suuveega. Kuueaastastele ja noorematele lastele: võtta herneterasuurune kogus ja puhastada hambaid täiskasvanu juhendamisel, et vältida allaneelamist.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Glycerin, Sorbitol, Hydrated Silica, Aloe Barbadensis, Aqua, Xylitol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Mentha Piperita Oil, Carboxymethyl Chitosan, Escin, Hydroxyethylcellulose, Menthol, Sodium Hydroxymethylglycynate, Ubiquinone (Co-Q10), Melaleuca Alternifolia Oil, Citric Acid, CI 75810.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Kuueaastastele ja noorematele lastele: võtta herneterasuurune kogus ja puhastada hambaid täiskasvanu juhendamisel, et vältida allaneelamist.

Netokogus
Netokogus: 100 ml.

Vastutav isik
Maaletooja: Taula Pharma OÜ info@taulapharma.ee
www.taulapharma.ee

Päritoluriik
Itaalia