APROPOS TARUVAIGU NINASPREI TAIMEEKSTRAKTIDEGA 20ML

7,05 €

352,50 €/l


Действующее вещество / состав
Taruvaigu hüdroglütseriinekstrakt, füsioloogiline lahus jt.
Форма/упаковка лекарства
NINASPREI
Количество в упаковке
20ML

Tootetutvustus, otstarve
Füsioloogilise lahuse baasil valmistatud ninasprei sisaldab taruvaigu ekstrakti, eukalüpti ja piparmündi eeterlikku õli.
Niisutab limaskesti ning avab väga tõhusalt hingamisteed. Vabastab loomulikul teel hingamisteed, vähendades liigse sekreedi eritumist. Sobib kasutamiseks igal aastajal.
Sisaldab kompleksbarjääriga APM-i (aktiivset mukoadhesiivset polümeeri), mis moodustab limaskestadele mukoadhesiivse kile (limaskesti kaitsva kompleksbarjääri), mis kaitseb suuneelu limaskesta kahjustavate välistegurite eest ning on niisutava ja ärritust vähendava toimega.

Hea abiline külmaperioodil!

Kasutamisjuhised
Pihustada kumbagi ninasõõrmesse üheaegselt iga 4-6 tunni tagant, kuni 4 korda päevas. Pikaajaline kasutamine ei põhjusta pideva kasutamise vajadust. Enne kasutamist loksutada.

Koostisosade loetelu
Vesi, taruvaigu hüdroglütseriiniekstrakt, naatriumkloriid, kahealuseline kaaliumfosfaat, kompleksbarjääriga APM (tsellulooskummi, ksantaankummi, hüaluroonhape, kummiaraabik, taruvaigu ekstrakt), ühealuseline kaaliumfosfaat, naatriummetoksübensoaat, Sidruni eeterlik õli (Citrus limon), piparmündi eeterlik õli (Mentha piperita), Eukalüpti eeterlik õli (Eucalyptus globulus).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge kasutage, kui olete ülitundlik või allergiline mõne koostisosa suhtes. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril, kuivas, valguse ja soojusallikate eest kaitstult.

Säilitamistingimused
Säilivusaeg (vt pakendilt) kehtib õigesti hoitud toote puhul.

Seadme ja pakendi sisu
1 spreipudel.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: DESA PHARMA S.r.l.
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Laagri 76401, Harjumaa.
www.apropostaruvaigutooted.ee

Päritoluriik
Itaalia