AQUA B. BRAUN (LOPUTUSLAHUS) 1000ML

3,87 €

3,87 €/l


Действующее вещество / состав
Aqua destillata
Форма/упаковка лекарства
LAHUS
Количество в упаковке
1000ML

Tootetutvustus, otstarve
Steriilne loputuslahus. Endotoksiinivaba.

Kasutamisjuhised
Välispidiseks kasutamiseks. Puhastamiseks ja loputamiseks kirurgiliste protseduuride ajal. Haavade ja põletuste loputamiseks. Haavatampoonide sidemete ning haavapatjade niisutamiseks. Põiekateetrite loputamiseks ja puhastamiseks. Stoomivahendite loputamiseks ja puhastamiseks. Seadmete ja instrumentide loputamiseks ja puhastamiseks. Respiraatorite õhuniisutajate täitmiseks (soovitatav on kasutada 100 ml või suuremat pakendit). Silmade mehaaniliseks loputamiseks (soovitatav kasutada 30 ml pakendit). Ninaõõne loputamiseks (soovitatav kasutada 30 ml pakendit).

Koostisosade loetelu
1000 ml lahust sisaldab 1000 ml süstevett.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada infusiooniks / injektsiooniks. Kasutada ainult juhul, kui lahus on selge ja kork vigastusteta. Avatud pakendeid mitte säilitada, kasutamata jäänud lahused tuleb hävitada. Ühekordseks kasutamiseks mõeldud seadme korduvkasutus kätkeb endas potentsiaalset ohtu patsiendile või kasutajale. See võib viia saastumiseni ja/või seadme funktsionaalse võimekuse häirumiseni. Seadme saastumine või funktsiooni häirumine võib tekitada patsiendile kahjustusi, haigestumist või surma. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Aqua B. Braun ei tohi kasutada intratekaalsetel loputusprotseduuridel.

Säilitamistingimused
Toatemperatuuril mitte üle 25 °C.

Seadme ja pakendi sisu
Läbipaistev vedelik (1000 ml) keeratava korgiga polüpropüleenpudelis.

Tootja või tootja volitatud esindaja
B. Braun Melsungen AG, Carl-Braun-Straße 1, 34209 Melsungen, Saksamaa. Maaletooja: B. Braun Medical OÜ, Pilvetee 8, 12618 Tallinn, Eesti.

Päritoluriik
Saksamaa