ARTROVERON CAPS N90

23,49 €

0,26 €/шт.


Действующее вещество / состав
Glükoosamiin, kondroitiin, omega3rasvhapped, hüaluroonhape j
Форма/упаковка лекарства
CAPS
Количество в упаковке
N90
Срок годности
31.05.2023

Tootetutvustus
Artroveron kapslid

Toidulisand.
90 kapslit

Bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks liigestele.

Artroveron on unikaalne looduslik komplekspreparaat liigeste normaalse funktsiooni säilitamiseks, liigeste tervise toetuseks ning kasutamiseks liigeste põletike, kulumise ja traumade korral.

Artroveron sisaldab ühes kapslis viit erinevat liigeste normaalseks toimimiseks vajalikku bioloogiliselt aktiivset ainet: glükoosamiini, oomega-3 rasvhappeid, hüaluroonhapet, kondroitiini ja tüüp II kollageeni.

Artroveron aitab kahjustatud liigestel taastuda, aitab pidurdada liigeste kahjustuste süvenemist, aitab parandada liigeste liikuvust ja aitab ohjata põletikulisi protsesse liigestes.

Artroveron sobib kasutamiseks kõigile liigeseprobleemidega patsientidele.

Glükoosamiin on üks liigeskõhre komponentidest. Ta tagab liigeste sitkuse, elastsuse ja vetruvuse ning toetab seeläbi liigeste liikuvust ja painduvust. Glükoosamiin toimib ka nn. määrdeainena, aitab taastada kahjustatud liigeskõhre struktuuri ja aitab pidurdada põletikust või kulumisest tingitud degeneratiivseid muutusi liigestes.

Oomega-3 rasvhapped on asendamatud küllastamata rasvhapped, mida leidub külmaveekalades. Oomega-3 rasvhapped toetavad liigeste liikuvust, aitavad vähendada liigeskõhre rakkude vastuvõtlikkust põletikule ja lagunemisele ning kaitsevad liigeseid kahjustuste eest.

Hüaluroonhape on liigeskõhre, liigesevedeliku, naha ja limaskestade oluline koostisosa. Hüaluroonhape tagab liigestele vajaliku elastsuse ning hoolitseb liigeste niisutus- ja puhverdusfunktsiooni eest.

Kondroitiin on looduslik polümeer, mis tagab liigeskõhre elastsuse, aitab säilitada normaalseid ainevahetusprotsesse kõhres ja taastada kahjustatud kõhrekude. Kondroitiinil on võime hoida ja säilitada vedelikku kõhrekoe sees, mis tagab liigese hea puhverdamisvõime.

Kollageen tüüp II on liigeste sidekudede peamine ehituslik proteiin, mis moodustab kõhre maatriksi, tagab kõhre jäikuse ja toetab liigeste vastupidavust koormusele. Kollageen sisaldab tugevat antioksüdanti - kõhre maatriksi glükoproteiini (CMGP), mis aitab pidurdada liigeste oksüdatiivset kahjustust.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: 1 kapsel 2 - 3 korda päevas.

Sisaldus päevase annuse kohta
2-3 kapslit (päevane annus) sisaldab: 600-900 mg glükoosamiinvesinikkloriidi, 200-300 mg oomega-3 rasvhapete kontsentraati, 100-150 mg kondroitiinsulfaati, 40-60 mg hüaluroonhapet, 40-60 mg kollageen tüüp II.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Glükoosamiinvesinikkloriid, oomega-3 rasvhapete kontsentraat (eikosapentaeenhape (EPA) – 18%, dokosaheksaeenhape (DHA) – 12%) (KALAST), zhelatiin (kapsli kate), kondroitiinsulfaat, inuliin (kiudaine), hüaluroonhape, kollageen tüüp II, rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), raudoksiidid ja titaandioksiid (kapsli katte toiduvärvid).

Hoiatused
Mitte kasutada ülitundlikkuse korral toote koostisosa(de) suhtes. Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril, kaitseks valguse eest originaalpakendis. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
56,5 g

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: SIA Solepharm, Alksnu iela 4, Jaunmarupe, Marupes novads, LV 2166, Läti
Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 Tartu

Päritoluriik
Läti