BAUSCH&LOMB RENU MULTIPLUS 360ML (KONTAKTLÄÄTSEDE DES.LAH)

14,75 €

40,97 €/l


Форма/упаковка лекарства
VEDELIK
Количество в упаковке
360ML
Срок годности
30.11.2022

Tootetutvustus, otstarve
End ajas tõestanud, universaalne läätsehooldusvedelik ReNu MultiPlus on mõeldud kõikide pehmete kontaktläätsede, k.a silikoonhüdrogeelist läätsede puhastamiseks, valguosakeste eemaldamiseks, loputamiseks, säilitamiseks, desinfitseerimiseks ja niisutamiseks

Kasutamisjuhised
Kontaktläätsede hoolduse, kandmisreziimi ja läätsevedeliku kasutamise osas konsulteerige silmaarsti/optometristiga.
Bausch+Lomb soovitab puhastada läätsi mehhaaniliselt, selleks tuleb läätsi peopesal nimetissõrmega vedeliku sees ettevaatlikult mõlemalt poolt hõõruda ja seejärel korralikult loputada. Peale lahuse kasutamist sulgeda hoolikult pudeli kork. Pudeli ots ei tohi kokku puutuda silmaga ega teiste pindadega.
Desinfitseerimiseks hoidke läätsi ReNu lahuses vähemalt 4 tundi.

Koostisosade loetelu
Koostis: steriilne isotooniline lahus, mis sisaldab boorhapet, edetaatdinaatriumi, naatriumboraati ja naatriumkloriidi. Aktiivsed koostisosad: DYMED- (polüamiinoprobüülbiguaniid) 0,0001%, Hydranate (hüdroksüalküülfosfonaat) 0,03%, poloksamiin 1%.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Kui tekib silmade ärritus, mis ei möödu ja ägeneb, siis katkestage vedeliku kasutamine ja konsulteerige silmaarsti või optometristiga! Vältimaks tõsiseid komplikatsioone järgige kindlasti oma silmaarsti/optometristi nõuandeid kontaktläätsede hoolduse ja kandmisreziimi osas!
Silmapõletike vältimiseks ei tohi kasutada läätse hooldamisel muid vedelikke peale spetsiaalse läätselahuse.
Hoidke lastele kättesaamatus kohas! Ärge kasutage vedelikku, kui korgi turvarõngas on enne esmast avamist katki või puudub. Konsulteerige silmaarstiga kui on vajadus kasutada silmaravimeid.

Säilitamistingimused
Säilitage toatemperatuuril. Kasutage enne kehtivuse lõpptähtaega (v.t kuupäeva pakendilt). Allesjäänud lahus visake ära 3 kuud peale avamist.

Seadme ja pakendi sisu
360ml koos läätsekonteineriga.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Optical Service Group SIA, Brivibas iela 155, Riia, Läti, info@osg.lv.

Päritoluriik
Itaalia