BIO-OIL NAHAHOOLDUSÕLI 60ML

Special Price 11,10 € Regular Price 14,80 €

185,00 €/l


Форма/упаковка лекарства
ÕLI
Количество в упаковке
60ML

  • -25%

Tootetutvustus, otstarve
Bio-Oil on spetsiaalne nahahooldustoode, mida soovitatakse kasutada, et vähendada armide ja venitusarmide nähtavust ning ühtlustada nahatooni. Samuti on soovitav kasutada vananeva ja dehüdreerunud naha puhul.

Sisaldab unikaalset koostisainet PurCellin Oil, mis vähendab toote tihedust. Seetõttu on Bio-Oil kergesti imenduv ning tagab peamiste toimeainete: A ja E vitamiinide ning saialille, lavendli, rosmariini ja kummeli naturaalsete õlide eesmärgipäras toimimise.

Bio-Oil on kergesti imenduv ja mitte rasune, hüpoallergeeniline ning sobilik tundlikule nahale. Mõeldud kasutamiseks nii näol kui ka kehal, ka raseduse ajal. Sobib ideaalselt kasutamiseks ka vanniõlina.

Kasutamisjuhised
* Armid. Kanna Bio-Oil® armidele kaks korda päevas sõrmeotstega ringjate liigutustega õrnalt masseerides kuni täieliku imendumiseni. Kasuta minimaalselt 3 kuud. Mitte kanda vigastatud nahale.

* Venitusarmid. Masseeri Bio-Oil®-i kaks korda päevas kõige enam ohustatud piirondadele. Raseduse ajal masseeri Bio-Oil®-i kaks korda päevas kõhule, puusadele, rindadele, alaseljale ja reitele alates raseduse teisest trimestrist. Et aidata vähendada olemasolevate venitusarmide nähtavust, kanna Bio-Oil®-i kaks korda päevas sõrmeotstega ringjate liigutustega õrnalt masseerides kuni täieliku imendumiseni. Kasuta minimaalselt 3 kuud.

* Ebaühtlane nahatoon. Kanna Bio-Oil®-i kaks korda päevas sõrmeotstega ringjate liigutustega õrnalt masseerides kuni täieliku imendumiseni.

* Vananev nahk. Kanna Bio-Oil®-i kaks korda päevas sõrmeotstega ringjate liigutustega õrnalt masseerides kuni täieliku imendumiseni.

* Kuiv nahk. Kanna Bio-Oil® pärast vannis või dushi all käimist, pärast päevitamist ja ujumist kergete masseerivate liigutustega nahale, pöörates erilist tähelepanu kuivadele piirkondadele. Bio-Oil® sobib ideaalselt kasutamiseks ka vanniõlina.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Paraffinum Liquidum
Triisonanoiin
Tsetearüül etüülheksanoaat
Isopropüül müristaat
Retinüülpalmitaat (Vitamiin A)
Helianthus Annuus Seed Oil (hariliku päevalille seemne õli)
Tokoferüül atsetaat (Vitamiin E)
Anthemis Nobilis Flower Oil (kummeliõli)
Lavandula Angustifolia Oil (lavendliõli)
Rosmarinus officinalis Leaf Oil (rosmariini õli)
Calendula officinalis Extract (saialilleõli)
Glütsiin sojaõli
BHT
Bisabolool
Lõhnaaine
Alfa-isometüülionoon
Amüül kaneelaldehüüd
Bensüül salitsülaat
Tsitronella essentsiõli
Kumariin
Eugenool
Farnesool
Geraniool
Hüdroksütsitronella
Hüdroksüisoheksüül 3-tsüklohekseen karboksaldehüüd
Limoneen
Linalool
CI 26100

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ainult välispidiseks kasutamiseks. Mitte kasutada vigastatud nahapinnal. Ilmnenud nahaärrituse puhul lõpetada kasutamine. Individuaalsed tulemused võivad varieeruda.

Säilitamistingimused
Hoida toodet jahedas, otsesest päikesevalgusest eemal.

Netokogus
60 ml

Vastutav isik
Berner Eesti OÜ
Ehitajate tee 114, pk. 27, Tallinn 13517.
www.bernerbaltic.com

Päritoluriik
Lõuna-Aafrika