BIOGAIA PRODENTIS IMEMISTABLETID N30

17,48 €


Действующее вещество / состав
Lactobacillus reuteri Prodentis
Форма/упаковка лекарства
IMEMISTABLETID
Количество в упаковке
N30

Tootetutvustus
BioGaia® ProDentis probiootilised imemistabletid (piparmündimaitselised).
Täiustatud suuõõne probiootik, mis sisaldab laktobakterit Lactobacillus reuteri Prodentis.

Mis on probiootikumid?

Sõna probiootiline, mis tähendab "elu poolt", vastandub sõnale antibiootiline, mille tähendus on "elu vastu". WHO definitsiooni järgi on probiootikumid elavad mikroorganismid, mis on piisavas koguses manustamisel peremeesorganismi tervisele kasulikud. Lactobacillus reuteri Prodentis on BioGaia enda patenteeritud probiootilised bakterid. Kuna L. reuteri Prodentis esineb inimese kehas loomulikult, on see inimese sisemuses elamiseks ainulaadselt kohandunud. L. reuteri Prodentis on mitmes valdkonnas tervisele erakordselt ja tõendatult kasulik, mistõttu peetakse seda tõeliselt heaks probiootiliseks bakteriks.

Millal ja kuidas BioGaia Prodentis imemistabletti kasutada?

Kasutada regulaarselt optimaalseks suuhügieeniks, veritsevate või tundlike igemete puhul või hambaarsti/hügienisti soovitusel. Eriti soovitatav olukordades, kus loomulik kaitse võib ohtu sattuda, näiteks raseduse või eriti stressirohke kiire perioodi ajal. BioGaia Prodentis imemistablettide kasutamine on lihtne, meeldiv ja väga praktiline: lihtsalt võtke iga päev üks piparmündipastill pärast hammaste pesemist ja hambaniidi kasutamist. Laske pastillil aeglaselt suus sulada, võimaldades selle kasulikel koostisosadel hakata suus toimima.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: 1-2 tabletti päevas. Kasutada eelistatavalt pärast hammastepesu. Laske tabletil suus aeglaselt sulada. Sobib taimetoitlastele ja diabeedikutele. Toodet tohib raseduse ja imetamise ajal kasutada.

Sisaldus päevase annuse kohta
Minimaalselt 200-400 miljonit elusat L. reuteri Prodentise bakterit.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Magusaine (isomalt), probiootilised bakterid L. reuteri DSM 17938 ja L. reuteri ATCC PTA 5289 (L. reuteri Prodentis®), hüdrogeenitud palmiõli (Palma oleum), piparmündi lõhna- ja maitseaine, mentooli lõhna- ja maitseaine, piparmündiõli (Peppermint oil), magusaine (sukraloos).

Hoiatused
Tähelepanu! BioGaia Prodentis ei ole igapäevaste suuhügieenivahendite asendaja. Mitte kasutada, kui foolium on katki. Üleliigne tarbimine võib põjustada kõhulahtisust. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Säilitamine: Hoida kuivas, toatemperatuuril kuni 25C.

Netokogus
24 g (30 x 800mg imemistabletti).

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Farmasierra Manufacturing S.L. Hispaania.
Litsentsinud: BioGaia AB P.O.Box 3242, 103 64 Stockholm, Rootsi +46(0) 5552 9300, info@biogaia.se; www.biogaia.com.
Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ, Lodjapuu 10-1, Karla, Rae vald, Harjumaa, Estonia. Tel: 55 929 868, info@bbp.ee

Päritoluriik
Rootsi