BIOREPAIR PLUS HAMBAPASTA TOTAL PROTECTION 75ML

8,61 €

114,80 €/l


Срок годности
30.11.2025

Tootetutvustus, otstarve
Biorepair® Plus Total Protection sisaldab revolutsioonilisi microRepair®-i mikroosakesi, mille koostis ja struktuur sarnanevad hammaste omadega.

Mikroosakesed tungivad ka väikseimatesse pragudesse ning kinnituvad hambaemaili struktuuri külge, aidates seeläbi hambaemaili pinda mineraalainetega varustada ja parandada ning hoides hammaste lagunemise ära juba enne, kui see alata jõuab.
Biorepair® Plus Total Protection sisaldab tsingi ioone, mis võitlevad tõhusalt hambakatu ja hambakivi vastu, et hambad tugevaks ja terveks jääksid. Tänu oma innovatiivsele koostisele ei vaja meie tooted Fluori, seega on nad sobilikud ka alla 7 aastastele lastele.

EI SISALDA: Fluoriidi, Parabeene, Titaandioksiidi, Sünteetilisi vahustajaid (SLS), Abrasiivseid aineid.

Kasutamisjuhised
Kasutada nii nagu tavalist hambapastat.

Koostisosade loetelu
Aqua, zinc hydroxyapatite*, glycerin, hydrated silica, sorbitol, silica, aroma, cellulose gum, sodium myristoyl sarcosinate, sodium methyl cocoyl taurate, citric acid, tetrapotassium pyrophosphate, zinc PCA, sodium saccharin, phenoxyethanol, benzyl alcohol, sodium benzoate

*microRepair®

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
HOIATUSED: Ärge neelake toodet alla. Allergilise reaktsiooni puhul pöörduge arsti poole. Võimalikud allergilised reaktsioonid sõltuvad konkreetsest isikust ja ei ole ennustatavad. Ärge kasutage suuõõne infektsioonide esinemise korral.

Seadme ja pakendi sisu
Hambapasta 75ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ; info@bbp.ee; Info tel.:7367268; E-pood: www.suuhugieen.ee

Päritoluriik
Itaalia