BLANX HAMBAPASTA MED ENAMEL ACTIVE 100ML

13,09 €
В настоящий момент товара на складе нет

Форма/упаковка лекарства
HAMBAPASTA
Количество в упаковке
100ML

Tootetutvustus, otstarve
Taastab ja tugevdab hambaemaili, annab hammastele loomuliku valget värvi, hoiab ära kaarise tekke. Islandi samblik (Cetraria Islandica) ja Kare habesamblik (Usnea Barbata) takistavad pikemaks ajaks hambakatu tekkimist, ning pärsivad patogeensete mikroorganismide paljunemist, mis põhjustavad hammaste lagunemist ja igemepõletikke, seejuures säilitades suu kasulikku mikrofloorat. Sisaldab tsingi ioone, mis aitavad varustada hambaid mineraalainetega ning tugevdada hambaemaili.

Mõõtke, kui valged on teie hambad pakendi sees oleva "BlanXometer"-ga! Sisaldab 0.08% naatriumfluoriidi ja 0,8% naatriummonofluorofosfaati.

Kasutamisjuhised
Kasutage kaks korda päevas nagu tavalist hambapastat.

Koostisosade loetelu
Aqua, Glycerin, Hydrated Sorbitol, PEG-32, Silica, Cellulose Gum,Sodium Lauryl sulfate, Xylitol, Aroma, Cetraria islandic Extract, Usnea Barbata Extract, Mentha Piperita, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Fluoride, Anethole, Menthol, Tocopheryl Acetate, Magnezium Acetylmethionate, Zinc Acetylmethionate, Copper Acetylmethionate, Manganese Acetylmethionate, Methylsilanol Mannuronate, , Sodium Saccharin, Titanium Dioxide,Methylparaben,Propylparaben, Eugenol, Limonene, Cl 74160.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Üksnes täiskasvanutele. Hoidke toodet toatemperatuuril. Ärge neelake toodet alla. Kui toote kasutamine põhjustab allergilisi reaktsioone, pöörduge kohe arsti poole. Ärge kasutage hambapastat, kui teie suuõõne limaskestal on haavu või marrastusi.

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril.Pange tuubile iga kord pärast kasutamist kork peale tagasi, et toote tõhusus ja kasutustingimused paremini säiliksid

Seadme ja pakendi sisu
Tuub ja Blanxomeeter.

Netokogus: 100 ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ; info@bbp.ee; Info tel.: +372 7 367 268.

Päritoluriik
Itaalia