BLANX HAMBAPASTA MED STAIN REMOVAL 100ML

13,09 €
В настоящий момент товара на складе нет

Форма/упаковка лекарства
HAMBAPASTA
Количество в упаковке
100ML

Tootetutvustus, otstarve
BlanX Med valgendav hambapasta tubaka- ja kohvisõpradele.

Islandi samblikel ja bambuse mikropulbril põhinev, mitteabrasiivne valgendav hambapasta. Taastab ohutult hammaste loomuliku valget värvi, tugevdab hambaemaili. Bambuse mikropulber võimaldab kiiresti ja ohutult eemaldada hambaemaililt kattu ja pigmente, mis on tingitud suitsetamisest, kohvist, teest, punaveinist jne. Islandi sambliku (Cetraria Islandica) ja Kare habesambliku (Usnea Barbata) ekstraktid takistavad pikemaks ajaks hambakatu tekkimist ning pärsivad patogeensete mikroorganismide paljunemist, mis põhjustavad hammaste lagunemist ja igemepõletikke, seejuures säilitades suu kasulikku mikrofloorat. Toote valgendavat mitteabrasiivset toimet hambaemailile on teadlaste poolt kontrollitud ja tunnustatud. Mõõtke, kui valged on teie hambad pakendi sees oleva "BlanXometer"-ga!

Kasutamisjuhised
Kasutage kaks korda päevas nagu tavalist hambapastat.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Vesi, glütseriin, hüdraaditud ränidioksiid, sorbitool, PEG-32, ränidioksiid, naatriumkarboksümetüültselluloos, naatriumlaurüülsulfaat, ksülitool, lõhnaained, Islandi käokõrva ekstrakt, tõelise habesambliku ekstrakt, bambusepulber, piparmündiõli, mentool, papaiin, naatriummonofluorofosfaat, naatriumfluoriid, naatriumsahhariin, anetool, titaandioksiid, metüülparabeen, propüülparabeen, eugenool, limoneen, CI 73360. Sisaldab 0,08% naatriumfluoriidi ja 0,8% naatriummonofluorofosfaati.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Kasutamiseks ainult täiskasvanutele. Ärge neelake toodet alla. Kui toote kasutamine põhjustab allergilisi reaktsioone, pöörduge kohe arsti poole. Ärge kasutage hambapastat, kui teie suuõõne limaskestal on haavu või marrastusi.

Säilitamistingimused
Hoidke toodet toatemperatuuril.

Netokogus
100 ml

Vastutav isik
Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ; info@bbp.ee; Info tel.: +372 7 367 268. E-pood: www.suuhugieen.ee.

Päritoluriik
Itaalia