BLANX O3X HAMBAVALGENDUSRIBAD AKTIIVHAPNIKUGA N10

29,67 €

2,97 €/шт.


Форма/упаковка лекарства
HAMBAVALGENDUSRIBAD
Количество в упаковке
N10

Tootetutvustus, otstarve
O3X on BlanXi ainulaadne, uus ja tõhus valem hammaste valgendamiseks professionaalsel tasemel. O3X vabastab hapniku jõu, mis eemaldab plekid ja tagab säravvalge naeratuse. Uuenduslik peroksiidivaba valem ei ole abrasiivne ning on igemete ja hambaemaili vastu õrn. Need eriti õhukesed, painduvad ja läbipaistvad ribad katavad hammaste kogu pinna.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: 1. Paigaldage üks riba ülemisele ja teine alumisele hambareale ning tupsutage ribasid, et tagada hea kontakt hammastega. 2. Hoidke ribasid suus 10 minutit. 3. Eemaldage ribad ja loputage geelijäägid veega. 4. Mõõtke, kui valged on teie hambad pakendi sees oleva “BlanXometer”-ga. Valgendamise näpunäited: Parema tulemuse saavutamiseks peske hambad enne igat valgendamist O3X või mõne muu BlanXi hambapastaga.

Koostisosade loetelu
Glycerin, Aqua, Cellulose Gum, Sodium Chlorite, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ozoinzed Sunflower Seed Oil, EDTA, Citric Acid, Menthol, Cetaria Islandica Extract, Sodium Benzoate.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Pärast valgendamist ära söö ega joo pigmenteerivaid toiduaineid. Vastunäidustused: toode ei ole mõeldud kasutamiseks alla 14-aastastele lastele ega rasedatele või rinnaga toitvatele naistele.

Säilitamisjuhised
Hoida jahedas ja kuivas kohas toatemperatuuril vahemikus 15…25 °C ning eemal soojusallikatest ja otsesest päikesevalgusest.

Netokogus
N10

Tootja
Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ; info@bbp.ee. Info tel.: +372 4 629 400. E-pood: www.suuhugieen.ee

Päritoluriik
Itaalia