BOULARDII+ PIIMHAPPEBAKTERID KURKUMI JA ASTELPAJUÕLIGA 30ML

Special Price 17,40 € Regular Price 20,45 €

580,00 €/l


Действующее вещество / состав
Saccharomyces boulardii, piimhappebakter Probi Lactobacillus
Форма/упаковка лекарства
VEDELIK
Количество в упаковке
30ML

  • -15%

Tootetutvustus
BOULARDII+PIIMHAPPEBAKTERID KURKUMI JA ASTELPAJUÕLIGA

Toode on mõeldud tervist toetama valusa kurgu ja külmetushaiguse korral. Probi® Lactobacillus Paracasei 13434 toetab immuunsüsteemi, et efektiivselt võidelda võimalike patogeenidega ja edendab esmajärgu kaitsemeetmeid sissetungivate patogeenide vastu. Saccharomyces Boulardii edendab kaitset patogeenide vastu ja vähendab genotoksilisust.
Kurgu toode sisaldab patenteeritud piimhappebakterite tüve Probi® Paracasei 13434, millel on kliiniliselt tõestatud immuunsüsteemi tugevdav toime.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Täiskasvanud ja lapsed: 3 ml 2 korda päevas kurku. Enne kasutamist loksutada.

Sisaldus päevase annuse kohta
Soovituslik annus 3 ml sisaldab: Probi® Paracasei (13434) 4 billion (≥ 4 x109), Saccharomyces boulardii 3 billion (≥ 3 x109), astelpajuõli 1 ml, kurkum 0,03 mg.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
MCT õli kookosõlist, astelpajuõli, Saccharomyces boulardii, ksülitool, askorbiinhape, kurkum, piimhappebakter Probi® Paracasei (13434), magusapelsini eeterlik õli (Citrus Sinensis), silikoondioksiid (paakumisvastane aine). Ei sisalda kunstlikke lõhna- ja maitseaineid, toiduvärve, soola, pärmi ega laktoosi. GMO ja gluteenivaba. Säilitusaineteta.

Hoiatused
Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril. Avatud pudel säilib 6 nädalat.

Netokogus
30 ml

Tootja, pakendaja, turustaja
Nordaid OÜ, Akadeemia tee 21/1, Tallinn 12618, Estonia. www.nordaid.eu

Päritoluriik
Eesti