CLAVIN ULTRA KAPSLID MEESTELE N8

26,47 €


Действующее вещество / состав
Tri-arginiin kompleks
Форма/упаковка лекарства
CAPS
Количество в упаковке
N8

Tootetutvustus
Clavin ULTRA – seksuaalse võimekuse tõendus
Toidulisand, 8 kapslit

TRI - ARGININ complexTM - 2080 mg (4 kapslit)
Clavin® ULTRA on unikaalse koostisega toidulisand. Selles sisalduval toimeainete segul on organismile seksuaalelu kvaliteeti parandav toime – DELTA EFFECTTM.
TRI-ARGININ complexiTM nimetust kandvaid mitmesugustest arginiini vormidest koosnevaid Clavin® ULTRA toimeaineid valmistatakse galeeniliste preparaatide eritehnoloogia alusel.
Toidulisand sisaldab ka eriti kvaliteetsete ekstraktide segu ULTRA ACTIVETM, mis tugevdab TRIARGININ complexiTM toimet.
TRI-ARGININ complexiTM ja ULTRA ACTIVETM koostoime tagab maksimaalse preparaadi mõjususe.

Clavin® ULTRA kasutamise eelised:
- Parandab seksuaalelu kvaliteeti.
- On väiksema kõrvaltoimega.

Kuidas Clavin® ULTRA mõjub?
DELTA EFFECTTM mõju ilmneb preparaadi toimeainete toimel.

Kellele on Clavin® ULTRA mõeldud?
Igas vanuses suguküpsetele meestele.

Kas Clavin® ULTRA mõju saabub kohe?
Seksuaalse stimulatsiooni puhul saabub preparaadi mõju väga kiiresti.
TRI - ARGININ complexiTM toimeained on L-arginiinmonohüdrokloriid, L-arginiin-alfa-ketoglutaraat ja L-tsitruliin. Absorbeerumisel L-rginiinmonohüdrokloriid ja L-arginiin-alfa-ketoglutaraat muunduvad aminohappeks – L-tsitruliiniks. Moodustunud L-tsitruliin satub vereringesse ja liigub sealt edasi kudedesse (peamiselt veresoonte seinte ja neerude kudedesse). Siin muundub see jälle L-arginiiniks, mis on organismis veresoonte talitlusele soodsat mõju avaldavate lämmastikoksiidi
(NO) molekulide allikaks. Katsete tulemused näitasid, et eelmainitud ainete täiendav kasutamine loob organismis soodsad biokeemilised tingimused, tänu millele tõuseb lämmastikoksiidi tase. L-tsitruliin absorbeeritakse otse vereringesse, kus ainevahetuse käigus muundub see L-arginiiniks, millel on samasugune toime kui L-arginiinil. Kuid L-tsitruliini manustamisel saabub mõju kiiremini kui L-arginiini puhul.
Eriti kvaliteetsete ekstraktide (eleuterokoki, mugulkressi ja rebasheina) segu ULTRA ACTIVETM on valmistatud galeeniliste preparaatide eritehnoloogia alusel, mis tagab toote maksimaalse biosaadavuse.

Tähelepanu!
Preparaadi mõju avaldub vaid seksuaalse stimulatsiooni puhul.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Annustada 4 kapslit päevas, korraga sisse võtta. 1–6 tundi enne seksuaalvahekorda.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annus 4 kapslit sisaldab:
Hariliku kuradisarve (Tribulus terrestris) ekstrakt 200mg, hariliku eleuterokoki (Eleutherococcus senticosus) juure/varre ekstrakt 40mg, mugulkressi (Lepidium meyenii) juure ekstrakt 30mg, safrankrookuse (Crocus sativus) ekstrakti 30mg, L-arginiin-monohüdrokloriid 1800mg, L-tsitrulliin 64mg, tsink 3,2mg (32%*), seleen 24mcg (43,6%*).

* - NRV% päevasest võrdluskogusest täiskasvanule

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
TRI - ARGININ complexTM – L- arginiinmonohüdrokloriid (1704 mg), L-arginiin-alfa-ketoglutaraat (232 mg), L- tsitruliin (144 mg); ULTRA ACTIVETM - mugulkressi (Lepidium meyenii) ekstrakt (72 mg), hariliku eleuterokoki (Eleutherococcus Senticosus) ekstrakt (68 mg), vereva rebasheina (Amaranthus
cruentus, A. paniculatus) ekstrakt (48 mg); paakumisvastane aine magneesiumstearaat, kapsel: želatiin, toiduvärvid: E 132, E 171, E 172.

Hoiatused
Toode ei sobi lastele, samuti raseduse ja imetamise korral. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toode on suunatud meesele.

Säilitamistingimused
Hoida kuivas, pimedas, temperatuuril 15 °C kuni 25 °C.

Netokogus
Pakend (8 kapslit) 2x 2,5mg

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Simply You Pharmaceuticals
Maaletooja: SanoSwiss UAB, Svajoni str. 24-40, Vilnius LT-10100, Leedu; www.sanoswiss.com, info@sanoswiss.com; tel +370 700 01320, +372 7120233.

Päritoluriik
Tsehhi Vabariik