CLOGIN ELLE OOVULID N10

15,17 €

1,52 €/шт.


Форма/упаковка лекарства
OOVULID
Количество в упаковке
N10

Tootetutvustus, otstarve
Clogin elle tupeoovulid on meditsiiniseadmed, mida kasutatakse bakteriaalse vaginoosi, nakkuslike ja düstroofiliste tupehaiguste ennetamisel ja ravil. Soovitatavad mükoosi ja vaginiidi tundemärkidega punetuse, sügeluse, kipituse korral.

Näidustused:
Clogin elle vaginaaloovuleid kasutatakse järgmistel juhtudel:

- Tupe limaskesta korduva iseloomuga põletikuliste, düstroofiliste ja nakkuslike haiguste ravi ja ennetamine.
- Tupe limaskesta normaalse niiskustasakaalu taastamisel.
- Erinevat tüüpi haiguste põhjustatud sügeluse, punetuse ja ärrituse korral.
- Enne ja pärast günekoloogilist lõikust.

Kasutamisjuhised
1. Peske alati enne tupeoovulid sisestamist oma käed seebi ja sooja veega.
2. Eemaldage tupeoovulid seda läbi fooliumi vajutades selle blisterpakendist.
3. Heitke tupeoovulid pöidla ja nimetissõrme vahel hoides selili, tõstke põlved üles ja avage oma jalad. Selles asendis viige gloobul õrnalt oma nimetissõrme abil võimalikult kõrgele tuppe.

Clogin elle’i tuleb kasutada kord päevas kümne päeva jooksul või vastavalt arsti juhistele. Ärge ületage soovitatud doosi ilma arstiga nõu pidamata.

Koostisosade loetelu
Komponendid: üks 2 g tupeoovulid sisaldab: hüaluroonhappe naatriumisool, vitamiin E, bromelaiin, kloorheksidiindihüdrokloriid, poolsünteetilised glütseriidid.

•Kloorheksidiinil on mikroobidevastane toime.
•Bromelain on taimne seedeensüüm, mida saadakse ananassist, rahustava ja põletikuvastase toimega. Vähendab sügelustunnet tupes ning väliste suguorganite ärritust.
•Hüaluroonhape toetab tupe limaskesta niiskuse tasakaalu ja mukoadhesiivseid omadusi.
•Vitamiin E parendab limaskesta epiteeli taastumist.

Clogin elle’i tuleb kasutada kord päevas kümne päeva jooksul või vastavalt arsti juhistele. Ärge ületage soovitatud doosi ilma arstiga nõu pidamata.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Toode on mõeldud ainult tupesiseseks kasutamiseks. Mitte neelata. Ärge kasutage, kui olete mõne komponendi suhtes ülitundlik või mõne toote komponendiga sobimatu. Toode ei ole mõeldud pediaatriliseks kasutamiseks. Hoidke see toode laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Kasutamine, eriti pikaajaline, võib põhjustada sensibiliseerimise fenomeni, sellisel juhul peatage ravi ja pöörduge arsti või apteekri poole. Ärge kasutage toodet, kui pakend on kahjustatud või see pole terviklik. Ärge kasutage pärast pakendil trükitud kõlblikkusaja möödumist.

Kõrvaltoimed: puuduvad teadaolevad või eeldatavad toote kasutamisega seotud kõrvaltoimed. Seniste testide käigus ei ole toode näidanud üles sensibiliseerimist ega teisi kõrvaltoimeid.

Säilitamistingimused
Hoida kindlalt suletuna kuivas kohas, kaitstuna valguse ja soojusallikate eest (T +5 °C / +30 °C). Ärge kasutage toodet, kui pakend ei tundu olevat terviklik.

Seadme ja pakendi sisu
2 g tupeoovulid, 10 tk

CE 0546 meditsiiniseade

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja:
Sakura Italia Srl
Via M. Cerutti, 90/c
25017 Lonato del Garda (BS) - ITAALIA
www.sakuraitalia.it

Edasimüüja:
Genba Pharma
Veiverių g. 150,
LT-46391, Kaunas, Leedu
www.genbapharma.lt

Päritoluriik
ITAALIA