DERMALEX REPAIR IMIKUTE JA LASTE EKSEEMI KREEM 30G

14,19 €

473,00 €/kg


Форма/упаковка лекарства
KREEM
Количество в упаковке
30G

Tootetutvustus, otstarve
Imikutele ja lastele mõeldud Dermalex Repair Eczema sobib kasutamiseks kerge või keskmise raskusega atoopilise dermatiidiga lastel alates kolmandast elukuust. Paikseks kasutamiseks mõeldud kreem ekseemi ja atoopilise dermatiidi sümptomite raviks sisaldab epidermise kaitsebarjääri taastamist kiirendavat kompleksi. See ergutab naha paranemismehhanismide talitlust ning loob kaitsebarjääri bakteritoksiinide ja ebasoovitavate mikroorganismide vastu. Lisaks niisutab kreem nahka ja varustab seda looduslike keramiidikomponentidega, millest atoopilise ekseemiga nahk enamasti puudust tunneb.

Dermalex Repair on nahahooldustoode imikutel ja lastel esinevate atoopilise ekseemi ja dermatiidi sümptomite raviks, nagu sügelus, nahakuivus, punased laigud, nahaketendus, ekskoriatsioon (pindmine nahavigastus) , paapulid sõlmekes naha pinnal), naha irdumine ja kõvastumine ning nahaeritised.
Toode on nahale määritav kreem.
Dermalex Repairi soovitatakse ekseemi ja atoopilise dermatiidi sümptomitest kahjustatud nahaga patsientidele, kes soovivad mõnevõrra paranenud dermatiidiga naha seisukorda kontrolli all hoida. Sümptomite taastekkimisel jätkake toote kasutamist.
Imikutele ja lastele mõeldud Dermalex Repair Eczema on välja töötanud ja kliiniliselt kontrollinud dermatoloogid.
Toodet tuleb imikutel (alates kolmandast elukuust) ja väikelastel kasutada ainult vanemate järelevalve all.
Toode ei sisalda kortikosteroide, kaltsineuriini inhibiitoreid, kunstlikke värvaineid ega parabeene.
Rasketel juhtudel, millega kaasnevad ägedad sümptomid, pidage enne Dermalex Repair Eczema kasutamist nõu pere-, laste- või nahaarstiga.
Toote kliiniliste katsete ajal ja pärast nende lõppu ei ole täheldatud kergeid ega raskeid püsivaid kõrvalnähtusid. Kreemi esmakordsel kasutamisel või natuke aega pärast seda võib tekkida kerge kirvendus. Selle toote kliiniliste uuringute ajal ja pärast nende lõppu ei ole täheldatud allergiliste reaktsioonide või kõrvalnähtude esinemist. Toote kliinilise vaatlemise ajal ega pärast selle lõppu ei ole teatatud vastunäidustustest ega ristallergiatest.
Imikutele ja lastele mõeldud Dermalex Repair Eczema kasutamise lõpetamisel ei teki tagasilöögiefekti. Dermalex ei põhjusta naha õhenemist, fotoallergilisi reaktsioone ega soodusta sinikate tekkimist.
Kui soovite kasutada Dermalex Repairi koos muude ekseemiravimitega, pidage kõigepealt kõrvalnähtude vältimiseks nõu pere-, laste- või nahaarstiga.
Dermalex Repair ei määri riideid, ei muuda nahatooni ega põhjusta naha depigmentatsiooni.

Kasutamisjuhised
Järgige Dermalex Repairi pealekandmisel alati selles infolehes toodud juhiseid. Kui teil on kasutusjuhiste suhtes kahtlusi, pidage nõu oma arsti või apteekriga.
Eemaldage enne kasutamist tuubiotsalt alumiiniumkate.
Puhastage haiget piirkonda hoolikalt leige veega ja vajaduse korral spetsiaalse puhastuspiimaga.
Kandke nahale õhuke kiht kreemi. Kandke kreemi nahale 2 - 3 korda päevas (või pärast pesemist, dushi all käimist või käte pesemist).
Imikutele ja lastele mõeldud Dermalex Repair Eczemat võib kasutada nii tihti kui vaja ja see sobib ka pikaajaliseks kasutamiseks.
Kui nahk on eriti kuiv või sügelev, kandke pärast Dermalex Repair Eczema kasutamist haigele piirkonnale sümptomite leevendamiseks lõhnatut hüpoallergeenset niisutavat kreemi.

Koostisosade loetelu
Nahaomane keramiidikompleks, modifitseeritud alumosilikaadid, puhastatud vesi, glütserool, glütserüülstearaat, kokoglütseriidid, tsetüülalkohol, isopropüülmüristaat, tseteareet-20, tseteareet-12, tsetearüülalkohol, tsetüülpalmitaat, dehüdroäädikhape, bensüülalkohol, imikute ja lastes atoopilise ekseemi raviks optimeeritud aluselised muldmineraalid.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Esimesel 2 - 3 kasutuspäeval kandke kreemi niiskele nahale. Imikutele ja lastele mõeldud Dermalex Repair Eczema lahustub vees. Seepärast tuleb seda iga kord pärast käte või keha pesemist või dushi all käimist uuesti peale kanda.
Ärge kratsige sügelevat nahka. Põletike ja nahaärrituse vältimiseks lõigake küüned väga lühikeseks. Ärge kandke kreemi lahtistele haavadele ega haavanditele, mis on tekkinud naha pragunemise või kratsimise tagajärjel.

Kandke võimaluse korral alati looduslikest materjalidest avaraid rõivaid. Looduslikud materjalid imavad higi, teisi kehaeritisi ja rasvaseid ihupiimasid. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel loputage silmi põhjalikult leige veega.

Ainult välispidiseks kasutamiseks.
Mitte kasutada lahtistel haavadel.
Hoida laste eest varjatud kättesaamatus kohas.
Kui kreemi pealekandmisel või pärast seda tekib püsiv nahaärritus või allergiline reaktsioon, pidage nõu pere-, laste- või nahaarstiga.

Säilitamistingimused
Säilitage toatemperatuuril (alla +25°C). Hüpoallergeensuse tagamiseks sisaldab Dermalex väikseimas võimalikus koguses säilitusaineid ja stabilisaatoreid.

Ärge jätke toodet küttekeha lähedusse, väga külmadesse tingimustesse ega otsese päikesevalguse kätte. Kasutage enne pakendil ja tuubil näidatud kehtivusaja lõppu.

Seadme ja pakendi sisu
tuub

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Chefaro
Ireland Ltd., First Floor, Block A, The Crescent
Building, Northwood Office Park, Dublin 9,
Iirimaa.
Edasimüüja:
Omega Pharma

Päritoluriik
Iirimaa