DUREX PLAY LUBRIKANT 2IN1 ALOE VERA GEEL 200ML

13,48 €

67,40 €/l


Форма/упаковка лекарства
LUBRIKANT GEEL
Количество в упаковке
200ML

Tootetutvustus, otstarve
Durex Play Aloe Vera 2in1 lubrikant.

Sisaldab Aloe Verat, mis pehmendab nahka ja tõstab massaazhi mõnu. Geel on vesilahustuv, kergesti kasutatav, maha pestav ja ei jäta plekke. See vähendab vaginaalsest kuivusest tingitud probleeme ja ebamugavustunnet intiimsetes kohtades, suurendades lähedust ja leevendades stressi. Kerge, mitte rasvane ja piisavalt õrn kogu kehal masseerimiseks, ka intiimpiirkondades. Õrn lõhn, tekitamaks aroomiteraapilist kogemust. Spetsiaalselt kujundatud pudelil on lisaks massaazhiaplikaator edasise kogemuse tugevdamiseks.

*Toote välimus võib erineda pildil oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis/erineva välimusega.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: ava kork, pigista piisav kogus geeli ja kanna intiimsetesse piirkondadesse ja üle kogu keha. Kui vajad rohkem, pane juurde. Seda võib kasutada kõikide Durex kondoomidega, kandke juba peale pandud kondoomi peale. Pidage meeles, et tegemist ei ole rasedusvastase vahendiga ega sisalda spermitsiidi. Sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Ohutu kasutada, kuid mitte süüa ja hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige silma sattumist. Ärrituse tekkimisel lõpetage kasutamine. Kui ärritus püsib, pöörduge arsti poole. Libesti võib aeglustada spermatosoidide liikuvust, seega juhul, kui soovite rasestuda, konsulteerige enne kasutamist arstiga.

Säilitamistingimused
Hoidke jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Kasutada 3 kuu jooksul peale avamist.

Seadme ja pakendi sisu
Netokogus: 200 ml.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Durex ja Durex logo on Reckitt Benckiseri ettevõtete grupi kaubamärgid.

Kontaktandmed: SIA Reckitt Benckiser (Latvia), Strelnieku street 1A-2, Riia, Läti, tel. +371 67 320 956.

Päritoluriik
Tai.