ECOCILLIN ORAL SUUKAUDSED KAPSLID N15

16,44 €
В настоящий момент товара на складе нет

Действующее вещество / состав
Lactobacillus plantarum ,L.paracasei, L.salivarius
Форма/упаковка лекарства
CAPS
Количество в упаковке
N15

Tootetutvustus
Toidulisand piimhappebakteritega. Seespidine.

Piimhappebakterid - kasulikud bakterid, mis elavad kuse-suguteedes ja hoiavad tupeseisundi korras. Nad on kõige tavalisemad kasulikud bakterid terves tupes - nad hoiavad ära haigusttekitavate bakterite kasvu ja seeninfektsioonide esinemise. Stress, teatud ravimid ja seeninfektsioonid mõjutavad tupe mikrofloorat, mistõttu piimhappebakterite tasakaal on rikutud.

Ecocillin Oral on toidulisand patenteeritud probiootikumide tüvedega Lactobacillus plantarum P 17630, Lactobacillus paracasei I 1688, Lactobacillus salivarius I 1794, mis kaitsevad soolestiku loomulikku mikrofloorat. Soolestikust liiguvad piimhappebakterid edasi kuse-suguteedesse ja vähendavad sellega tupeinfektsioonide ning teiste kuse-suguteede infektsioonide riski.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: võtke üks kapsel päevas koos veega. Kapslit on soovitatav võtta söögikordade vahepeal. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisandit ei tohi kasutada toidu asendajana. Toidulisand sobib kasutamiseks kuni pakendil märgitud kuupäevani. Toidulisandi kasutamine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi.

Sisaldus päevase annuse kohta
5 miljardit elus piimhappebakterit ühes kapslis
1 kapsel (500 mg) sisaldab:
Segu:
Lactobacillus plantarum P 17630
Lactobacillus paracasei I 1688
Lactobacillus salivarius I 1794

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
maisitärklis, maltodekstriin, hüdroksüpro- püültsellulooskapsel, elusate piimhappebakterite tüvede segu (Lactobacillus plantarum P 17630, Lactobacillus paracasei I 1688, Lactobacillus salivarius I 1794, võib sisaldada piima jääke), rasvhapete magneesi- umsoolad (paakumisvastane aine), ränidioksiid (paakumis- vastane aine), titaandioksiid (toiduvärv).

Hoiatused
Toidulisandi kasutamine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi.

Säilitamistingimused
Hoida jahedas ja kuivas kohas temperatuuril alla 25 °C. Vältida temperatuuri kõikumist. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Netokogus
15

Tootja, pakendaja, turustaja
Turustaja: Orivas, J. Jasinskio 16B, Vilnius, Leedu.
Tootja: Proge Farm S.r.l., Novara, Itaalia.

Päritoluriik
Itaalia