ELMEX SUUVESI KAARIESE KAITSE 400ML

9,47 €
В настоящий момент товара на складе нет

Форма/упаковка лекарства
SUUVESI
Количество в упаковке
400ML
Срок годности
03.03.2033

Tootetutvustus, otstarve
Remineraliseerib ja kaitseb kaariese eest. Kiire ja lihtne täiendus lisakaitseks. Sobib ideaalselt ka neile, kellel on breketid. Õrn maitse. Ei sisalda alkoholi. Ei sisalda kunstlikke värvaineid. Kliiniliselt tõestatud toime. Kuidas Elmex Careis Protection toimib? Ülitõhus aminofluoriidiga koostis (eCP) moodustab kahekordselt aktiivse kaltsiumi-fluoriidi kaitsekihi, mis remineraliseerib ja kaitseb tõhusalt kaariese eest. Ka neid piirkondi, mis on hambaharjaga raskesti ligipääsetavad ja on seetõttu kaariesele vastuvõtlikumad. Sisaldab aminofluoriidi ja naatriumfluoriidi (250 ppmF-) Umbes 40 kasutuskorda. Parim enne: vt pakendi põhjalt.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: * Pärast hammaste pesemist loputage suud 30 sekundit 10ml tootega (=1 korgitäis, lahjendamata) * Ärge neelake alla ja ärge loputage pärast suud * Kasutage lisaks igapäevasele hambapesule. Toode on mõeldud täiskasvanutele ja üle 6-aastastele lastele, kes oskavad toote välja sülitada.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Propylene Glcol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Olaflur, Glycerin, Sodium Benzoate, levulinic Acid, Sodium Levulinate, aroma, Saccharin, Sodium Fluoride, Sodium Anisate

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoidke lastele kättesaamatult.

Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja toatemperatuuril

Netokogus
400ml

Vastutav isik
Tootja: Colgate-Palmolive SIA;

Maaletooja: Jungent Estonia OÜ, Paldiski mnt. 11, 10137, Tallinn

Päritoluriik
Suurbritannia