ELUDRIL CLASSIC SUUVESI 200ML

7,64 €

38,20 €/l


Форма/упаковка лекарства
SUUVESI
Количество в упаковке
200ML

Tootetutvustus, otstarve
EludrilClassic suuvesi hammaste ja igemete korrashoiuks. Suuvett on soovitatav kasutada pärast periodontaal- või implantaatravi. Toode sisaldab aktiivseid toimeaineid kloorheksidiini (0,1%) ja klorobutanooli (0,05%), mis aitavad hoida suu head tervist, ennetades bakterikatu ja hambakivi teket, samuti igemeprobleemide esinemist.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: Hommikul ja õhtul pärast hammaste pesemist. EludrilClassic on soovitatav kasutada kahe nädala jooksul.
Täiskasvanud: valage suuvett mõõtetopsi 15 ml jooneni ja lahjendage seda sooja veega (topsi ülemise jooneni). Lapsed vanuses 6-12 aastat: valage suuvett mõõtetopsi 10 ml jooneni ja lahjendage seda sooja veega (topsi ülemise jooneni). Mitte kasutada alla 6-aastastel lastel.

Koostisosade loetelu
Glycerin, Alcohol, Aqua (water), aroma (flavor), benzyl alcohol, chlorhexidine digluconate, chlorbutanol, CI 16255, citral, citronellol, diethylhexyl sodium sulfosuccinate, eugenol, limonene, linalool, menthol. Sisaldab chlorobutano

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu!
Mitte alla neelata. Mitte kasutada, kui mõne koostisosa suhtes esineb allergiat. Mitte kasutada rasedatel või imetavatel emadel. Ettenähtust pikem kasutamine võib tekitada hammastele ja keelele plekke, aga need kaovad harjamisel. Mõnel juhul võivad kaasneda maitsmismeele muutused, kuid need on ajutised. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
200 ml

Tootja
Orivas OÜ, Regati pst 1, Tallinn, Eesti, www.elgydium.ee

Päritoluriik
Prantsusmaa