ENDWARTS PEN 3ML N1

26,72 €
В настоящий момент товара на складе нет

Форма/упаковка лекарства
PEN
Количество в упаковке
N1

Tootetutvustus, otstarve
EndWarts PEN on efektiivne vahend tüügaste eemaldamiseks.

Lahust võib kasutada kätel, jalgadel, küünarnukkidel nii lastel kui ka täiskasvanutel. EndWarts PEN´i efektiivne koostis aitab kehal tüükad kuivatada ning tõrjuda. EndWarts PEN imendub otse tüükasse ja ei jäta nahale mingit jälge. Näiteks võite te koheselt peale kasutamist panna jalga sokid või minna vanni.
EndWarts PEN on Rootsis patendeeritud ja CE märgisega biolagunev meditsiiniseade. Lahus on bakteritsiidse toimega ning korrektsel kasutamisel ei armista nahka ega põhjusta infektsioone.

EndWarts PEN´ist piisab umbes 30 ravikorraks

- Mitte kasutada näonahal, kondüloomidel, molluskitel, sünnimärkidel, konnasilmadel, paksenenud nahal või muudel nahadefektidel.
- Ärge kasutage koos EndWarts PEN´iga plaastreid. Plaastrite kasutamine ravi vältel võib põhjustada nahakahjustusi.
- Ärge kasutage juhul, kui tüügas muutub tundlikuks, veritseb või esineb nahaärritust. Katkestage ravi kuniks nahk on paranenud.
- Ärge kasutage EndWarts PEN´iga samaaegselt teisi tüügaste eemaldamiseks mõeldud vahendeid.
- Ärge kasutage EndWarts PEN´i kui te olete allergiline mõnele toote koostisosale loetletud punktis

Kasutamisjuhised
Kasutage EndWarts PEN'i üks kord nädalas. Enamasti piisab 5-15 ravikorrast.

EndWarts PEN on efektiivne juba väga väikese koguse kasutamisel. Lugege all olevat juhendit põhjalikult, kuna lahus on söövitava toimega. Et vältida lahuse sattumist ümbritsevale nahale olge ettevaatlik ning hoidke PEN´i enne annustamist tugevalt käes. Pärast kasutamist asetage kork korrektselt tagasi.

Vastu tüügast surudes tuleb pliiatsist väga väike kogus värvitut lahust. Pliiatsi ots võib tunduda kuivana, selle tulemusena on keeruline näha, kui palju vedelikku on tüükale kantud. Enne esimest kasutuskorda võite te pliiatsit testida, surudes selle vastu paberit, tulemusena tekib väike märg laik.

Avamiseks tuleb korki keerata kuni oranž triip pliiatsil on kohakuti väikese avausega korgil. Peale seda saab korgi ohutult eemaldada tõmmata.
Sulgemiseks suruge kork tugevalt tagasi ning keerake, kuni see on suletud asendis.

Olge ettevaatlik, et lahus ei satuks ümbritsevale nahale. Tüükad võivad olla erineva suurusega, seepärast peaksite pen´i otsa vastavalt vajadusele pöörama.
- Kui tüügas on väike, kasutage pen´i otsa.
- Kui tüügas on suurem, võib olla vajalik suurema koguse lahuse kasutamine.
Suruge pen üheks sekundiks vastu tüügast. Korrake veel kaks korda. Võite pen´i vastavalt vajadusele pöörata, et kasutada kas lamedat või ümarat pinda

Eduka tulemuse saamiseks kasutage toodet regulaarselt üks kord nädalas kuni tüügas on täielikult kadunud. Kui ravi on ebaregulaarne, võtab tulemuse saavutamine kauem aega.
Vanu ja/või suuri tüükaid täiskasvanutel võib pärast 4-5 ravi korda ravida 5 päevaste intervallidega, kui nahk ei ole ärritunud.
Ärge kasutage liiga palju. Kui ravite tüükaid õhukesel nahal, piisav sageli vähematest kasutuskordadest. Kasutage toodet harvemini, näiteks igal teisel või kolmandal nädalal.

Kui kasutate korraga mitme tüüka raviks, alustage mõnest üksikust ning jälgige kahe nädala jooksul, kuidas nahk reageerib. Kui nahareaktsiooni ei teki, alustage ravi ka teistel tüügastel. Ravikuuride vahepeal kreemitage tüükaid tavalise kehakreemi või õliga, et hoida nad pehmena. Selliselt eemalduvad tüükajäänused kergemini. Enne kuivamist ravi alguses võivad tüükad muutuda valgeks ning veidi kasvada. Ümbritsev nahk võib tüüka suurenemisel muutuda tundlikuks. Veenduge, et tüügast ei kata liigne nahk

LASTE RAVI:
Lastele peaks ravimit peale kandma alati täiskasvanu. Jälgige juhiseid hoolikalt, kuna lahus on söövitav. Väikestel lastel on pehme ning õhuke nahk. Laste puhul kasutage tüügaste raviks EndWarts PEN´i lahut minimaalses koguses. Tüükad kaovad sageli juba 2-3 ravikorra möödudes. EndWarts PEN´i tohib kasutada ka lastel alla 4 eluaastat, kuid veenduge alati, et tegu on tüükaga, mitte mõne muu nahadefektiga. Konsulteerige oma perearsti või pediaatriga. On oluline, et lastel alla 4 eluaastat kasutataks minimaalset annust. Kasutage toodet harvemini, näiteks igal teisel või kolmandal nädalal.
- Vajutage pen’i otsaga kergelt üks kord üheks sekundiks.
- Olge ettevaatlik, et lahus ei satuks ümbritsevale nahale.
- Kui lapsel on tavaks tüükaga piirkonda imeda, võite pärast ravimi peale kandmist piirkonda pesta, kuna ravim on juba imendunud.
- Kui esineb põletus või kipitustunne loputage piirkonda külma veega ning ärge kandke rohkem lahust piirkonnale. Ravim on juba imendunud.

Veelgi detailsema kasutusjuhendi leiab pakendist.

Koostisosade loetelu
Koostis: sipelghape, vesi, glütserool, sidruniõli

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
EndWarts PEN on söövitava toimega ja ärritava ning tugeva lõhnaga. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Ärge kasutage liiga palju! Liigne või vale kasutamine võib põhjustada valulikkust ning nahakahjustusi

VÕIMALIKUD KÕRVALTOIMED.
-Kui te kasutate liiga palju lahust või lahust satub ümbritsevale nahale loputage koheselt rohke veega, et vältida nahakahjustuse tekke riski.
-Kui lahus satub silma, loputage koheselt ning korduvalt leige veega minimaalselt 15 minutit ning pöörduge arsti poole. Eriline tähelepanu on vajalik, kui ravitakse õhukese nahaga piirkondi, näiteks väikeste laste puhul ning käte selgade nahk.

Säilitamistingimused
Säilivusaeg: Säilivuskuupäev märgitud pliiatsile ning karbile. Peale esmast avamist kasutada 6 kuu jooksul.

Säilitamine: Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Hoida temperatuuril 15 kuni 25 °C, soovitavalt püstises asendis, kork vaatega alla.

Seadme ja pakendi sisu
Pakendi sisu: Värvitu kuni kergelt pruunikas lahus (sipelghappe, vesi, glütserool, sidruniõli)

Tootja või tootja volitatud esindaja
SIA Meda Pharma, Parda tn 4,10151, Tallinn Eesti +372 62 61 025