GELOSITIN SPRAY 15ML

9,67 €

644,67 €/l


Действующее вещество / состав
Seesamisõli, Cetiola, apelsiniõli, sidruniõli
Форма/упаковка лекарства
SPREI
Количество в упаковке
15ML

Tootetutvustus, otstarve
GeloSitin® ninahooldusvahend

Meditsiiniseade
15ml

GeloSitin® ninahooldusvahend on looduslik toode kahjustatud või kuiva nina limaskesta raviks. Naturaalsed õlid hoiavad ninaõõne kestvalt pehmena ja eemaldavad õrnalt kärnad ja koorikud. Need tugevdavad nina sisekihte, leevendavad ärritust ja hoiavad ära haiguse taastumise.
GeloSitin® ninahooldusvahendis on kombineeritud kõrgkvaliteetsete õlide efektiivsus, et saavutada eesmärgipärane tõhus nina limaskesta hooldus - eriti märkimisväärsed on seesamiõli raviomadused. GeloSitin® ninahooldusvahendi meeldiv lõhn annab vahetult pärast kasutamist nina- ja suuõõnes värske tunde.

Nina koormavad tegurid:
Nina limaskesta õrn tasakaal kohtub iga päev karmide koormavate teguritega: kütmisest ja õhukonditsioneeridest tingitud kuiv õhk, dekongestantide pikaajaline kasutamine, aga ka tolm ja suits mõjutavad niiskustaset. Nina kannatab, sest veetustunud nina limaskest ei suuda enam täita oma kaitsefunktsiooni. Peagi ilmnevad sümptomid nagu sügelus ja põletustunne.
Koos vanusega suureneb oluliselt selliste sümptomite esinemissagedus nagu ninalimaskesta kuivus ja kärnade ning koorikute moodustumine.
Me puutume pidevalt kokku patogeensete viiruste või bakteritega, eriti talvekuudel. Ärritatud või nõrgestatud nina limaskestal on väga raske säilitada oma kaitsefunktsiooni infektsioonide suhtes. Kui infektsioon on juba olemas, siis tekib limaskesta turse, loomupäraselt vedel sekreet hakkab tihkenema ja viskoosne lima hakkab tahkuma: nina jääb kinni - hingamine on takistatud.

Intensiivne ninahooldus
GeloSitin® ninahooldusvahendis sisalduvad niisutavad õlid eemaldavad ninast kärnad ja koorikud ning hoiavad ära nende uuesti tekkimise. Need pakuvad nina limaskestale pikaajalist kaitset kuivamise eest, võimaldades ärritunud epiteelil uueneda. Nina limaskest muutub tugevamaks igapäevases võitluses toksiinide ja patogeenidega.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: enne esimest kasutamist tuleb klaaspudelile peale keerata kaasasolev annustamispump. Selleks eemaldage pudelilt keeratav kork, pistke annustamispumba voolik pudelisse ja keerake annustamispump tihedalt pudelile. Eemaldage roheline turvakork. Hoidke pihustipudelit alati püstises asendis, sest teisiti ei saa pump õigesti töötada.

1 - 2 pihustust kumbagi ninasõõrmesse mitu korda päevas vastavalt vajadusele.

Tähtis: enne esmakordset kasutamist käivitage pihustimehhanism, sellele mitu korda vajutades ja samal ajal pihusti suunda jälgides (et pihus ei satuks silma), kuni kiire ja jõulise vajutusega ilmub pihustusudu.

GeloSitin ninahooldusvahendit võib ohutult kasutada pikema aja jooksul või perioodilise ravina.

Koostisosade loetelu
Koostisosad: Koostisosad: puhastatud seesamiõli, dikaprüülkarbonaat, apelsiniõli, sidruniõli, antioksüdantide segu (suure tokoferoolisisaldusega naturaalsed ekstraktid, palmitüülaskorbiinhape, askorbiinhape, sidrunhape, etanool, taimeõli).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
GeloSitin ninahooldusvahendit ei tohi kasutada inimestel, kel esineb ülitundlikkus koostisainete suhtes.
Kui soovitakse samaaegselt kasutada teisi meditsiinilisi vahendeid, peab eelnevalt kontrollima nende sobivust.
Väga harvadel juhtudel on esinenud kipitustunnet kõrva-nina piirkonnas.
Mitte kasutada alla 3-aastastel lastel.

Säilitamistingimused
Pärast avamist on GeloSitin ninahooldusvahendit soovitatav kasutada 6 - 7 nädala jooksul.
GeloSitin ninahooldusvahendit hoida temperatuuril kuni 25°C. Mitte hoida külmkapis!

Seadme ja pakendi sisu
Spreipakend.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG, Kieler Strasse 11, 25551 Hohenlockstedt, Saksamaa
Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 Tartu

Päritoluriik
Saksamaa