GYNOCAPS VAGINAL CAPS N14

12,88 €
В настоящий момент товара на складе нет

Форма/упаковка лекарства
VAGINAALSED KAPSLID
Количество в упаковке
N14

Tootetutvustus, otstarve
14 kapslit tupe mikrofloora tasakaalustamiseks.

Tupe mikrofloora tasakaalustamatus. Millest see tuleneb?
Mikrofloora tasakaalustamatuse põhjuseks võivad olla näiteks antibiootikumikuur, tampoonide kasutamine, vererohke menstruatsioon, liialdatud intiimhügieen, pidev pärmitablettide kasutamine.
Kuigi kõikidel juhtudel ei tunta kindlat põhjust, on tasakaalu tarvis kaitsta. Tasakaalustatud mikrofloora on olulisim faktor tupepiirkonna infektsioonide vältimisel.

Kui tasakaal on häiritud, võib esineda järgmisi sümptomeid: sügelus, ebameeldiv lõhn, rohke voolus, põletus, ärritus ja ebameeldiv tunne tupes.

Kasutamisjuhised
Ainult täiskasvanutele. Kasutatakse lokaalselt tupe raviks. Üks kapsel hommikuti ja õhtuti sümptomite korral 7 ööpäeva, muudel juhtudel üks kapsel päevas tupe mikrofloora tasakaalu säilitamiseks. Kapsli ei tohi alla neelata!

Koostisosade loetelu
Koostis: kapsel sisaldab Lactobacillus casei rühma kuuluvat rhamnosus Döderlein bakterit: lüfiilseid kultuure (341 mg) vähemalt 109 iga grammi kohta.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Enne kasutamist niisutada kapsel väikses koguses vees, et oleks mugav tuppe paigaldada. Gynocapsi kasutamise ajal ei ole seksuaalvahekord soovitatav.

Tootja
Laboratoires LYOCENTRE
24, avenue Georges Pompidou
15000 AURILLAC

Päritoluriik
Prantsusmaa