HYABAK NIISUTAVAD SILMATILGAD 10ML

12,13 €

1213,00 €/l


Действующее вещество / состав
Naatriumhüaluronaat
Форма/упаковка лекарства
SILMATILGAD
Количество в упаковке
10ML

Tootetutvustus, otstarve
Hyabak säilitusainevabad, niisutavad ja libestavad silmatilgad keskkonnast tuleneva kerge või aeg-ajalt esineva silmakuivuse leevendamiseks. Taastab silma loomuliku hüpotoonilise ja osmootse pisaravedeliku tasakaalu. Võib kasutada kontaktläätsede kadmise ajal.
Sisaldab silmas loomulikult esinevat polüsahhariidi naatriumhüaluronaati, mis niisutab ja libestab silmi, säilitades silma niiskuse ja andes kestvama mugavustunde. Hyabak-s sisalduv aktinokinool omab kaitsevõimet UV kiirguse eest.
Hyabak-i soovitatakse:
- silmade niisutamiseks, libestamiseks silmade kuivuse või väsimuse korral, mis on tingitud välistest teguritest nagu tuul, suits, saaste, kuiv õhk, õhu konditsioneerimine, lennureisid, pikaajaline arvutiga töötamine jne.
- mis tahes tüüpi kontaktläätsede kandjatele, et muuta läätsede silmapanek ja äravõtmine lihtsamaks ning toetada kandmismugavust terveks päevaks.

Säilitusainevaba koostise tõttu ei kahjusta Hyabak silmakude.

Kasutamisjuhised
Ainult silma manustamiseks.
- enne kasutamist peske korralikult käed
- ärge puudutage pudeli otsaga silma, ripsmeid ega silmalaugusid, eriti kui te kahtlustate silmapõletikku
- tilgutage 1 tilk alumisse konjunktiivaalkotti (silma ja silmalau vahele) tõmmates alalaugu õrnalt allapoole ja vaadates üles
- pärast kasutamist kinnitage kork pudelile
Võib tilgutada silma nii tihti kui vaja.
Erinevate silma manustatavate toodete kasutamise vahe peab olema vähemalt 10 minutit.
Avatud pudeli säilivusaeg on 3 kuud.

Koostisosade loetelu
Naatriumhüaluronaat 0,15 g, naatriumkloriid, aktinokinool, trometamool, vesinikkloriidhape, süstevesi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada pärast välispakendil märgitud kõlblikkusaja lõppu. Ärge kasutage toodet, kui pudeli ohutusrõngas on vigastatud, mitte kasutada kui esineb ülitundlikkust mõne koostisaine suhtes. Vältida pudeli otsa kokkupuudet silmade ja ripsmetega. Mitte alla neelata. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. UV filtri olemasolu ei asenda päikeseprillide kandmist.

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril kuni 25 C°.

Seadme ja pakendi sisu
Säilitusainevabad silmatilgad 10 ml patenteeritud ABAK® pudelis. Uuendusliku pudeli abil on võimalik manustada silmatilku läbi 0,2 µm läbimõõduga filtri, mis hoiab ära lahuse saastumise bakteritega. Lahus on kaitstud ja seda võib kasutada kuni 3 kuud pärast pudeli avamist.

Tootja või tootja volitatud esindaja
B&L GROUP SIA, Brivibas iela 155, Riia, Läti. info@bnlgroup.lv

Päritoluriik
Prantsusmaa