INTIMINA FEMININE LIBESTUSKREEM 75ML

14,39 €

191,87 €/l


Форма/упаковка лекарства
LUBRIKANT KREEM
Количество в упаковке
75ML

Tootetutvustus, otstarve
Õrnatoimeline veepõhine libestuskreem intiimpiirkonnale
Intimina libestuskreem on Aloe vera lisandiga veepõhine kreem, mis täiendab keha enda loomulikku niiskust. Seda glütseriini- ja parabeenivaba ning keha loomulikku pH-tasakaalu säilitavat libestuskreemi võib kasutada iga päev, suurendamaks mugavus- ja naudingutunnet intiimpiirkonnas. Turvaliselt kasutatav kõigi Intimina toodetega. Intimina libestuskreem on dermatoloogiliselt ja günekoloogiliselt testitud.

Kasutamisjuhised
Avage kork ja eemaldage kaitsekate. Määrige vajalik kogus libestuskreemi välistele suguelunditele. Lisage libestuskreemi nii sageli kui vaja.

Koostisosade loetelu
Water (Aqua), Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium EDTA, Panax Ginseng Root Extract, Paullinia Cupana Seed (Guarana) Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Polysorbate-20, Aspartame, Polyquaternium-5, PEG-45M, Citric Acid

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
See toode ei ole rasestumisvastane vahend. Kui toode põhjustab ebameeldivat tunnet või ärritusnähte, lõpetage selle kasutamine ja konsulteerige tervishoiutöötajaga. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage, kui tuubi kaitsekate on rikutud või puudub.

Säilitamisjuhised
Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Netokogus
75 ml

Tootja
Turustaja Euroopa Liidus: LELOi AB, Birger Jarlsgatan 22, 11434 Stockholm, Rootsi.
Maaletooja: Oriola Estonia OÜ, A. H. Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn, 6 515 100.

Päritoluriik
Valmistatud Hiinas