ISLA MEDIC HYDRO+ IMEMISTABLETID N20 KIRSS

Special Price 6,35 € Regular Price 7,94 €

0,32 €/шт.


Действующее вещество / состав
Islandi käokõrva vedelekstrakt
Форма/упаковка лекарства
IMEMISTABLETID
Количество в упаковке
N20

  • -20%

Tootetutvustus, otstarve
isla® medic hydro+ kirss imemistabletid N20
Kurgu- ja hääleprobleemide korral

Kasutusalad: valulik kurk ja kurgukähedus, ärritusköha, kuiv köha, häälepaelte ärritus, häälekähedus, lisaniisutus tugevalt kurnatud ja pikaajalise koormuse all olevatele häälepaeltele (nt. lauljad, näitlejad, pedagoogid), limaskestade kuivusest tingitud neelamis- ning rääkimisraskused, külmetuse sümptomite korral.

Isla® medic hydro+ kirss imemistablette imedes ühineb koostises olev hüdrogeelkompleks hüaluroonhappe ning islandi samblikust saadud unikaalse ekstraktiga.
Tulemuseks on kurgu ja suu limaskestadele tugevasti kinnituv hüdrogeel, mis moodustab efektiivselt niisutava kaitsekihi.
KAITSE: Hüdrogeelkompleks koosneb karbomeerist ja ksantaankummist. Seoses ksantaankummi tugevale veesidumisvõimele ja karbomeeri spetsiaalsele geeli moodustavale omadusele, tekib ärritunud kurgu ja suu limaskestadele kauapüsiv hüdrogeeli kaitsekiht.
NIISUTUS: Vedelikku siduva ja imava omadusega hüaluroonhape ja islandi samblikust saadud ekstrakt niisutavad intensiivselt limaskesti. Tänu sellele saavad ärritunud kurgu ja suu limaskest taastuda ja oma kaitsefunktsiooni täita. Koostisesse kaasatud Optaflow® tehnoloogia stimuleerib süljevoolu.
LEEVENDUS: Imemistablettide kasutamise tulemusena suureneb süljeeritus, taastuvad ärritunud limaskestad ning leevenevad tüüpilised kurguvalu ja külmetusega seotud kaebused nagu köhaärritus, häälekähedus, limaskestade kuivus ja neelamisraskused.

Imemistabletid sobivad ka rasedatele, veganitele ja lastele alates 6. eluaastast.
Suhkruvaba, kirsimaitseline.

Kasutamisjuhised
Kuni 6 tabletti päevas. Imege tabletti suus aeglaselt, kuni täieliku lahustumiseni. Vältige koheselt peale imemistableti kasutamist söögi-joogi tarbimist, sel juhul on koostisainetel võimalik kurgu ja suu limaskestadel avaldada pikemaajalist mõju.

Koostisosade loetelu
Imemistabletid sisaldavad islandi käokõrva vedelekstrakti (0,4 -0,8:1), karbomeeri, ksantaankummit ja naatriumhüaluronaati.
Teised koostisosad: Akaatsia, sorbitool, maltitool, veevaba sidrunhape, atsesulfaam-K, levomentool, lõhna- ja maitseained, looduslikud toiduvärvid (porgandi- ja mustsõstraekstrakt), keskmise ahelaga triglütseriidid, puhastatud vesi.

1 imemistablett sisaldab järgmisi magusaineid: sorbitool (0,11 g) ja maltitool (0,94 g) = 0,09 LÜ.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kui te teate, et te ei talu teatud suhkruid, pöörduge enne isla® medic hydro+ kirsimaitseliste imemistablettide kasutamist arsti poole.

Säilitamistingimused
Hoida kuivas kohas temperatuuril kuni 25 °C. Hoida blistrit välispakendis, et kaitsta selle sisu valguse eest.

Seadme ja pakendi sisu
Pakendis 20 imemistabletti ja infoleht.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG, Herzbergstr. 3, 61138 Niederdorfelden, Saksamaa.
Turustaja Eestis: AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn, Tel. 6 830 700.