ISLA-MINT PASTILLID N30

Special Price 5,50 € Regular Price 6,87 €

0,18 €/шт.


Действующее вещество / состав
Islandi käokõrv
Форма/упаковка лекарства
PASTILLID
Количество в упаковке
N30

  • -20%

Tootetutvustus, otstarve
Taimsed imemistabletid. Isla-Mint®-i koostisosad katavad palsamina ärritunud kurgu limaskesta, andes kaitse edasiste kahjustuste eest ja soodustades kiiret paranemist.
Isla-Mint® sobib eriti hästi järgmiste kurguprobleemide puhul: köhaärritus ja hääle kähedus, suur koormus häälepaeltele (lauljad, kõnepidajad), kuiv õhk (kütteperioodist või konditsioneerist tingitud), suukuivus, ninahingamise takistus.

Isla-Mint®-is sisalduvad islandi käokõrvast pärit limaained, mis katavad palsamina kurgu limaskesta. Tänu sellele on kurgu limaskest kaitstud kuiva ja saastunud õhu eest, ta terveneb kiiremini kahjustustest ja tema normaalne kaitsevõime taastub.
Isla-Mint®-i saab kasutada ka profülaktika eesmärgil tundlike häälepaelte kaitsmiseks.

Ka kehaline treening koormab limaskesti normaalsest enam. Tulemuseks võib olla kuivanud ja tüütult kriipiv kurk. Sellistel juhtudel pakub Isla-Mint® limaskestadele loomulikku kaitset. Imemistabletid sobivad seetõttu hästi treeningu ajal kasutamiseks, takistades suu ja limaskesta kuivuse teket.

Isla-Mint®-il on meeldiv piparmündi maitse ja suhkruvaba koostis. Seetõttu on imemistabletid hambasõbralikud ja sobivad eriti hästi lastele ja puberteedieas noortele.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: laske 1-2 imemistabletil aeglaselt suus sulada, võib kasutada vastavalt vajadusele mitu korda päevas. Täiskasvanutele ja üle 4-aastastele lastele. Palun järgige kasutusjuhendit.

Koostisosade loetelu
1 imemistablett sisaldab 80 mg islandi käokõrva vedelekstrakti (0,4-0,8:1).
Teised koostisosad: kummiaraabik, sorbitool, kerge vedel parafiin, aspartaam, klorofülli vasekompleks (toiduvärv E 141), piparmündi õli, puhastatud vesi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Väga harvadel juhtudel võib preparaat sorbitoolisisalduse tõttu põhjustada kõhulahtisust.
Mitte kasutada ülitundlikkuse esinemisel imemistableti ükskõik millise koostisosa suhtes.
Kui arst on Teile rääkinud, et Te ei talu teatud suhkruid, siis palun pöörduge enne Isla-Mint®-i võtmist oma arsti poole.
Kui Teil on fenüülketonuuria (pärilik ainevahetuse häire), palun arvestage sellega, et Isla-Mint® imemistabletid sisaldavad aspartaami.

Säilitamistingimused
Hoida kuivas kohas. Hoida temperatuuril kuni 25 ºC.

Seadme ja pakendi sisu
Pakend sisaldab 30 imemistabletti ja infolehte.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG, Herzbergstr. 3, 61138 Niederdorfelden, Saksamaa.
Turustaja Eestis: AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn, Tel. 6 830 700.