Meie väärtused

 

Vabad töökohad

Valga Südameapteek
Proviisor-juhataja
Loe lähemalt
Põlva Jaama tänava
Südameapteek
Farmatseut või proviisor
Loe lähemalt
Kiviõli Südameapteek
Farmatseut või proviisor
Loe lähemalt
Pelgulinna Tervisekeskuse Südameapteek
Proviisor-juhataja
Loe lähemalt
Südameapteegi kontor
Raamatupidaja
Loe lähemalt

 

Meie südamlik lugu

Südameapteegis on sinu tervis meie südameasi. Seetõttu oleme pühendunud personaalsele ja uuenduslikule lähenemisele apteegiteenuse osutamisel üle kogu Eesti. Meie missiooniks on pakkuda rohkemat kui lihtsalt ravimeid – me soovime olla usaldusväärne partner tervise edendamise teekonnal. Pakume laia valikut teenuseid, alates mugavast e-apteegist kuni arsti kaugkonsultatsiooni pakkuvate tervisekabinettideni välja.

Üle Eesti levinud 72 apteeki ja kõigile ligipääsetav e-apteek võimaldavad meil olla lähedal kõigile, kes meie abi vajavad. Innovatsioon ja personaalne lähenemine on meie tegevuste nurgakivid. Tänu sellele saame pakkuda terviklikku terviseteenust, olles samal ajal ka üks eelistatuimaid tööandjaid farmaatsia sektoris – koht, kus töötajate arengut ja panust väärtustatakse.

Südamega tööd soosib pere- ja töötajasõbralik keskkond. Seepärast tunneme uhkust 2022. aastal Sotsiaalministeeriumi poolt Südameapteegile antud peresõbraliku tööandja kuldmärgise üle. Jätkame pühendumusega töötajate heaolu toetamist ja peresõbralike väärtuste kandmist.

Südameapteek seisab alati südamega meie pakutavate apteegiteenuste, klientide ja töötajate eest. Professionaalne suhtumine ja kõrge teeninduskvaliteet tagavad, et me jääme klientide südametesse pikaks ajaks.

 

Väärtuspakkumine

 

 

Lugusid Südameapteegist

 

Võta meiega ühendust

Küsi julgelt lisa:
Taimi Kangur
Värbamispartner
personal@sydameapteek.ee
+372 53520555

Küsi julgelt lisa:
Taimi Kangur
Värbamispartner
personal@sydameapteek.ee
+372 53520555