KÄTE DESINFITSEERIMISVAHEND PUHTAD KÄED 1L

14,39 €

14,39 €/l


Форма/упаковка лекарства
DESOVAHEND
Количество в упаковке
1L
Срок годности
03.03.2033

Tootetutvustus, kasutusviis
PUHTAD KÄED alkoholi baasil käte antiseptikum kasutamiseks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes, kus käte antiseptika on tähtsaim profülaktiline abinõu infektsiooni vältimiseks.
PUHTAD KÄED on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh tuberkuloositekitaja) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Rota).

Toode on värvivaba keemiliste lisaainetete. Kasutatud ained on looduslikud. Aedsalvei on öko põllumajandusest. Tootel on Aed Salvei lõhn. Puhtad Käed on nahasõbralik ja sisaldab glütseriini, millel on nahka pehmendav, niisutav toime ja Aedsalveid millel on põletikuvastane toime. Remanentne toime kinnastatud kätele kestab 3 tundi.

Kasutamisjuhised
Hügieeniliseks ja kirurgiliseks käte antiseptikaks haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, operat- sioonitubades, intensiivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikliinikutes, kiirabijaamades, haigete trantspordivahendites, laboratooriumites, hambaravikabi- nettides, haiglate teenindavates abiteenistustes, haigete kodusel hooldamisel, vältimatu abi osutamisel välitingimustes, toidukäitlemisettevõtetes.

•Hügieeniline käte antiseptika:
Kätele kanda 3 ml PUHTAD KÄED ja hõõruda kuivamiseni. Toimeaeg 30 sekundit.

•Kirurgiline käte antiseptika:
PUHTAD KÄED hõõruda kätesse 2 korda 3-6 ml. (Oluline on jälgida, et kogu töödeldav pind oleks lahusega kaetud). Sissehõõrumine toimub kokku 1,5 minuti jooksul. Töödelda nii käelabad kui küünarvarred.

Toode vastab EN 1500 ja EN 12791, EN 13727 nõuetele

Toimeained ja nende kontsentratsioon
Etanool – 73,5% (w/w)
CAS nr: 64-17-5; EC nr: 200-578-6

Etanoolisisalduse mahuprotsent (% vol)
73,5

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi! Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga! Vahend on väga tuleohtlik .Hoida eemale süttimisallikast - Mitte suitsetada!
SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Hoida hästi ventileeritavas kohas. Hoida mahuti tihedalt suletuna.

Säilitamistingimused
Hoida hästi ventileeritavas kohas. Hoida mahuti tihedalt suletuna.

Netokogus
1 liiter

Loaomanik ja loa number
MK Loodusravi OÜ, Registreerimise nr 1905/20
Päpe talu, Venevere küla, Põhja -Sakala vald Viljandimaa 70511
tel: 3727760185
info@mkloodusravi.ee
www.mkloodusravi.ee

Päritoluriik
Eesti