KIUD pakendiringlus

Üheskoos puhtama looduse poole!

KIUD ringluspakend on valmistatud taaskasutatud tekstiilijäätmetest ja on keskkonnasõbralik alternatiiv papist pakendile.

Pakendi tootmisel ei kasutata vett ja kemikaale, ei pea puid maha võtma ning CO2 jalajälg on ühekordsest pakendist 52% väiksem.

Ringluspakend KIUD on vastupidav ja pilkupüüdva välimusega, pakendit saab kasutada kuni 20 korda. Pakendid, mis enam ringlust ei kannata, töödeldakse ümber.

Võttes kasutusele 5000 KIUD ringluskarpi, jätame tootmata 100000 pappkarpi ja säästame 42 tonni pakendite prügi. Tänu ringluspakenditele hoiame kasutuses 2,6 tonni tekstiilijäätmeid.

Ringluspakendi tagastamine on lihtne

Sinu panus puhtama keskkonna heaks on hoida KIUD pakendid ringluses, seega palun vii tühi KIUD ringluspakend lähimasse Tango tagastuskasti või Selveri infoletti, et see saaks minna uuele ringile.

Ringluspakendi tagastamiseks skaneeri nutitelefoniga pakil olev QR-kood, sisesta nimi ja pangakonto number ning aseta pakend tagastuskasti. Raha laekub sinu kontole tagasi, kui karp on jõudnud KIUD lattu (hiljemalt 14 päeva jooksul).

Kui soovid tooted tagastada, siis ära QR-koodi skaneeri ja tagasta toode koos KIUD karbiga vastavalt Südameapteegi e-apteegi kauba tagastamise tingimustele.

Tagastamise juhend on leitav: Ringluspakendi tagastamise juhend

 

 

Tango tagastuskastide ja Selveri infolettide asukohad:

 

 

Aitäh, et hoolid ja panustad jätkusuutlikuma maailma loomise nimel!