Üheskoos puhtama looduse poole!

KIUD ringluspakend on valmistatud taaskasutatud tekstiilijäätmetest ja on keskkonnasõbralik alternatiiv papist pakendile.

Pakendi tootmisel ei kasutata vett ja kemikaale, ei pea puid maha võtma ning CO2 jalajälg on ühekordsest pakendist 52% väiksem.

Ringluspakend KIUD on vastupidav ja pilkupüüdva välimusega, pakendit saab kasutada kuni 20 korda. Pakendid, mis enam ringlust ei kannata, töödeldakse ümber.

Võttes kasutusele 5000 KIUD ringluskarpi, jätame tootmata 100000 pappkarpi ja säästame 42 tonni pakendite prügi. Tänu ringluspakenditele hoiame kasutuses 2,6 tonni tekstiilijäätmeid.

Ringluspakendi tagastamine on lihtne

Sinu panus puhtama keskkonna heaks on hoida KIUD pakendid ringluses, seega palun vii tühi KIUD ringluspakend lähimasse SmartPOST pakiautomaati, et see saaks minna uuele ringile.

Ringluspakendi tagastamiseks

  • Registreeri tagastus pakendil oleva QR koodi kaudu.
  • Peale tagastuse registreerimist vii pakend 24h jooksul Itella SmartPOST pakiautomaati. Kui sul ei ole võimalik 24h jooksul pakendit tagastada, jäta tagastuse registreerimine pooleli ning tee see endale sobival ajal. 
  • Panditasu makstakse tagasi 7 tööpäeva jooksul.

 

Tagastuse registreerimise juhend on leitav: Ringluspakendi tagastamise juhend.

Kui soovid tagastada tooted tagasi e-apteegile, siis ära QR-koodi skaneeri ja tagasta tooted koos KIUD karbiga vastavalt Südameapteegi e-apteegi kauba tagastamise tingimustele.

 

Aitäh, et hoolid ja panustad jätkusuutlikuma maailma loomise nimel!