MACK'S DREAMWEAVER UNEMASK (MUST) + KÕRVATROPID

12,21 €

12,21 €/шт.


Форма/упаковка лекарства
UNEMASK

Tootetutvustus, otstarve
Mack´s siidpehmest materjalist silmamask magamiseks (sobib nii naistele kui meestele). Kõrgendatud silmakohtadega silmamask annab täieliku vabaduse silmade avamiseks ja sulgemiseks, samal ajal blokkides valguse.
Korduvkasutatav ja pestav. Sobib kõigile suurustele. Maskiga kaasas paar Ultra Safesound kõrvatroppe.

Värv: Must

Kasutamisjuhised
Silmamaski kasutamine: Kinnita silmamaski rihmad mugavalt ümber pea. Silmamaskil on kõrgendatud silmakohad, mille tõttu ei pea Te oma silmameiki eemaldama, kui soovite teha lühikese unepausi. Hooldamine: Pesemine käsitsi või pesumasina õrnal rezhiimil.

Kõrvatroppide kasutamine: Rullige puhaste sõrmede vahel kokku kõrvatropi peenem osa. Võtke vastaskäega kõrva ülemisest otsast kinni ning tõstke veidi kõrva, et kuulmekanal muutuks sirgemaks. Lükake kõrvatropp ettevaatlikult kõrvakanalisse, soovitavalt kerge pöördega peenem osa ees. Hoidke kõrvatroppi paigal, kuni see paisub ja täidab kuulmekäigu. Mitte kasutada üle 5 korra.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Eemaldage kõrvatropp ettevaatlikult, kerge pöördega. Kiire eemaldamine võib kahjustada kuulmekile. Valesti paigaldamine vähendab kõrvatroppide efektiivsust, mis võib tuua kaasa kuulmise halvenemise või vigastuse. Soovitatav kasutada mitte üle 5 korra. Kui toode määrdub või kaotab elastsuse on soovitatav võtta uus paar. Hoida laste eest kättesaamatus kohas! Need kõrvatropid ei ole mürgised, kuid võivad tuua kaasa tõsised tagajärjed hingetorru sattumisel.

Tootja
Volitatud esindaja: MEDIRON OÜ, Pärnu mnt 463, 10916, Tallinn, Eesti. Email: info@mediron.ee
Tootja: McKeon Products, Inc., 25460 Guenther, Warren, MI 48091, Ameerika Ühendriigid.

Päritoluriik
USA