MAGNECIT+ B6 TBL N100

Special Price 10,20 € Regular Price 13,61 €

0,10 €/шт.


Действующее вещество / состав
Magneesiumtsitraat, vitamiin B6
Форма/упаковка лекарства
TBL
Количество в упаковке
N100

  • -25%

Tootetutvustus
MAGNECIT. Magneesiumtsitraat + B6-vitamiin.
100 tabl. Toidulisand.

Magneesium aitab vähendada väsimust ja kurnatust, aitab kaasa elektrolüütide tasakaalule, normaalsele lihaste tööle ning närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Vitamiin B6 aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsele energiavahetusele ja valgu- ning glükogeeniainevahetusele.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Annustamine: täiskasvanutel 2 tabletti päevas. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.

Sisaldus päevase annuse kohta
2 tabletti sisaldavad: magneesiumi 300mg (NRV 80%), vitamiin B6 3mg (NRV 214%). *NRV - päevane võrdluskogus täiskasvanutele.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostisosad: magneesiumtsitraat (veevaba), emulgaator mikrokristalne tselluloos, paksendajad naatriumkarboksümetüültselluloos ja hüdroksüpropüültselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, toiduvärv titaandioksiid, niiskusesäilitaja glütserool, püridoksiinhüdrokloriid.

Hoiatused
Sisaldab niiskuse sidumiseks kuivatusaine kotikest, mis ei ole söödav. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Mitte kasutada tasakaalustatud ja täisväärtusliku toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Netokogus
122g (100tbl)

Tootja, pakendaja, turustaja
AS Paira, Pae 8, Tallinn.

Päritoluriik
Decem Pharma, Soome.