MASTU SALV APLIKAATORIGA 30G

7,38 €

246,00 €/kg


Действующее вещество / состав
Vismut subgallaat
Форма/упаковка лекарства
SALV
Количество в упаковке
30G

Kasutamiseks hemorroidide puhul.Tegemist on meditsiiniseadmega, mida kasutatakse hemorroidide puhul. Salv leevendab hemorroididega seotud sümptomeid: ärritust, sügelemist, valu, veritsust, ja soodustab haavade paranemist.

Koostis:
Vismut subgallaat, titaandioksiid (E171), isopropüül palmitaat, vedel parafiin, polüetüleenvaha, sorbitaan seskvioleaat, 70 % sorbitooli lahus, destilleeritud vesi ja villarasv.

Kasutamine:
Kanda piisav kogus Mastu salvi 2 - 3 korda päevas rektaalpiirkonnale ja/või anaalavasse. Enne kasutamist puhastada nahka sooja veega ilma seebita ja kuivatada pehme riidega.
Mastu salvi võib kanda peale kas sõrmega või karbisolevat aplikaatorit kasutades. Paigaldage aplikaator tuubile ja viige see anaalavasse. Seejärel vajutage kergelt tuubile vajaliku koguse salvi saamiseks. Peale kasutamist eemaldage aplikaator tuubilt ja peske sooja veega. Salvi kuivamise ärahoidmiseks sulgege tuub tihedalt.

Mastu salvi ei tohiks kasutada üle 30 päeva.
Enne Mastu salvi kasutamist tuleb anaalava piirkonnast eemaldada teiste kasutatud salvide või kreemide jäägid. Samuti ka enne teiste kreemide või salvide kasutamist anaalava piirkonnas tuleb eemaldada Mastu salvi jäägid.

Märkus:
Mastu salvi ja preservatiivi samaaegsel kasutamisel võib viimase vastupidavus (ja vastavalt töökindlus) väheneda.

Tähelepanu!
Mastu salvi kasutamine on vastunäidustatud suurenenud tundlikkuse (allergilise reaktsiooni) korral ükskõik millise koostisosa suhtes.
Verejooksu tekkimisel või vere ilmumisel väljaheitesse, samaaegse palaviku ja valu tekkimisel tuleb Mastu salvi kasutamine lõpetada ja pöörduda arsti poole.
Arstiga konsulteerimine on vajalik ka hemorroidide sümptomite püsimise korral.
Salv on ette nähtud väliseks rektaalseks kasutamiseks ning seda ei tohi alla neelata.
Mingit mõju tarvitamisel koos ravimitega tähendatud ei ole. Siiski tuleks informeerida oma arsti või apteekrit hetkel kasutatavatest või lähiminevikus kasutatud ravimitest, kaasarvatud käsimüügiravimitest.
Mastu salvi ei tohiks kasutada koos teiste salvide või kreemidega, mis on ettenähtud kasutamiseks anaalava piirkonnas või meditsiinitoodete või ravimitega, mida kasutatakse rektaalselt (näiteks raviküünaldega).
Mastu salvi kasutamist raseduse ja imetamise ajal ei ole uuritud, selletõttu on enne Mastu® salvi tarvitamist vajalik konsulteerida arstiga, kes määrab, kas salvi kasutamise risk tasub end ära ja võtab vastu otsuse antud toote kasutamise võimalikkuse kohta.
Mastu salvi kasutamist lastel ja noorukitel ei ole uuritud. Selletõttu peab enne Mastu® salvi kasutamist arstiga konsulteerima.
Võimalikud kõrvaltoimed: ilmneda võivad ülitundlikkusreaktsioonid. Salvi koostis sisaldab lanoliini (villarasv), mis võib kutsuda esile paikset nahasügelust (näit. kontaktdermatiit).
Kui ükskõik milline nimetatud kõrvaltoimetetest muutub tõsiseks, või kui ilmnevad kõrvaltoimed, mida selles infolehes ei ole mainitud, informeerige oma arsti või apteekrit.

Säilitamine:
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Peale tuubil äratoodud säilivusaja möödumist ei tohi meditsiiniseadet kasutada. Hoida temperatuuril kuni +25°.

Päritoluriik:
Saksamaa

Maaletooja:
OÜ STADA- Nizhpharm- Baltija
A.Gostauto 40A, LT-01112,
Vilnius, Leedu
Telefon: +370 52603926
Email: info@stada.lt