MASTU SUPOSIIDID N10

8,22 €

0,82 €/шт.


Действующее вещество / состав
Vismut subgallaat
Форма/упаковка лекарства
SUPP
Количество в упаковке
N10

Kasutamiseks hemorroidide puhul. Tegemist on meditsiiniseadmega, mida kasutatakse hemorroidide puhul. Suposiit leevendab hemorroididega seotud sümptomeid: ärritust, sügelemist, valu, veritsust, ja soodustab haavade paranemist.

Koostis:
Vismut subgallaat, titaandioksiid (E171), kõrge dispersiooniga ränidioksiid, tahked rasvad.

Üks pakend sisaldab 10 kollakasrohelist torpeedokujulist suposiiti.

Kasutamine:
Paigaldage 2 korda päevas - soovitatavalt pärast pärasoole tühjendamist - üks suposiit anaalavasse või otse pärasoolde. Mastu suposiite ei tohiks kasutada üle 30 päeva.

Tähelepanu!
Mastu suposiitide kasutamine on vastunäidustatud suurenenud tundlikkuse (allergilise reaktsiooni) korral ükskõik millise koostisosa suhtes.
Verejooksu tekkimisel või vere ilmumisel väljaheitesse, samaaegse palaviku ja valu tekkimisel tuleb Mastu suposiitide kasutamine lõpetada ja pöörduda arsti poole.
Arstiga konsulteerimine on vajalik ka hemorroidide sümptomite püsimise korral.
Suposiidid on ette nähtud väliseks rektaalseks kasutamiseks ning neid ei tohi alla neelata.
Mingit mõju tarvitamisel koos ravimitega tähendatud ei ole. Siiski tuleks informeerida oma arsti või apteekrit hetkel kasutatavatest või lähiminevikus kasutatud ravimitest, kaasarvatud käsimüügiravimitest.
Mastu suposiite ei tohiks kasutada koos teiste meditsiinitoodete või ravipreparaatidega, mis on ettenähtud rektaalseks kasutamiseks (näiteks teiste suposiitidega).
Mastu suposiitide kasutamist raseduse ja imetamise ajal ei ole uuritud, selletõttu on enne Mastu suposiitide tarvitamist vajalik konsulteerida arstiga, kes määrab, kas suposiitide kasutamise risk tasub end ära ja võtab vastu otsuse antud toote kasutamise võimalikkuse kohta.
Mastu suposiitide kasutamist lastel ja noorukitel ei ole uuritud. Selletõttu peab enne Mastu suposiitide kasutamist arstiga konsulteerima.

Võimalikud kõrvaltoimed: ilmneda võivad ülitundlikkusreaktsioonid.
Kui ükskõik milline nimetatud kõrvaltoimetetest muutub tõsiseks, või kui ilmnevad kõrvaltoimed, mida selles infolehes ei ole mainitud, informeerige oma arsti või apteekrit.

Säilitamine:
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Peale pakendil äratoodud säilivusaja möödumist ei tohi meditsiiniseadet kasutada. Hoida temperatuuril kuni +25°C.

Päritoluriik:
Saksamaa

Maaletooja:
OÜ STADA- Nizhpharm- Baltija
A.Gostauto 40A, LT-01112,
Vilnius, Leedu
Telefon: +370 52603926
Email: info@stada.lt