NOSWEAT KAPSLID N30

16,54 €


Действующее вещество / состав
Salveiekstrakt
Форма/упаковка лекарства
CAPS
Количество в упаковке
N30

Tootetutvustus
Nosweat kapslid

Toidulisand salvei ekstraktiga.
30 kapslit

Stopp liigsele higistamisele! Liigne higistamine on probleem, mis valmistab muret paljudele inimestele. Erinevate antiperspirantide ja deodorantide abil saame küll ära hoida tugevama higilõhna ja suuremad higiplekid, ent täielikku kindlustunnet ei paku need meile siiski. Salvei - higistamisabi loodusest.
Väga tõhusa higistamisvastase toimega on meile kõigile teada-tuntud salvei. Salvei higistamist pärssiv toime tuleneb tema koostisesse kuuluvast rosmariinhappest, mis pärsib higiproduktisooni kuni 52%.
Higieritust vähendab isegi tavaline salveitee, kuid piisava toime saamiseks peaks ära jooma väga suure koguse teed.
Liigse higistamise vastu on apteegis müügil salvei ekstrakti sisaldavad Nosweat kapslid. Nosweat kapslite eeliseks on see, et see toimib üle kogu keha, mitte vaid paikselt, nagu teised higistamist vähendavad tooted.

Nosweat kapslid sobivad kasutamiseks kõigile, kellel on probleeme ülemäärase higistamisega. Nosweat kapslitest on abi nii ülekaalust tingitud higistamise, klimakteeriumiga kaasnevate higistamishoogude, emotsionaalse higistamise, öise higistamise, käte, jalgade või kaenlaaluste higistamise korral.

Nosweat kapslite higistamist pärssiv toime avaldub kaks tundi pärast esimest manustamist ja kestab umbes 6 tundi.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: 1 kapsel päevas või vastavalt vajadusele eelnevalt apteekriga konsulteerides. Kapsel tuleb alla neelata närimata, koos piisava koguse veega.

Sisaldus päevase annuse kohta
1 kapsel (päevane annus) sisaldab: 120 mg salvei (Salvia officinalis) lehtede kuivekstrakt (standardiseeritud vähemalt 2,5% rosmariinhappele).

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostisosad: mahuaine mikrokristalne tselluloos, salvei lehtede kuivekstrakt, zhelatiin, maltodekstriin, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumisoolad, toiduvärv punane raudoksiid, paakumisvastane aine ränidioksiid, toiduvärv titaandioksiid.

Hoiatused
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Nosweat kapsleid ei soovitata kasutada raseduse ja imetamise ajal.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril, kaitseks valguse eest originaalpakendis. Partii nr ja säilimisaeg on märgitud pakendile. Mitte kasutada pärast säilimisaja lõppu.

Netokogus
9,96 g

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Meda Pharma GmbH, Guglgasse 15, 1110 Viin, Austria
Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 Tartu

Päritoluriik
Austria