OCUTEIN BRILLANT KAPSLID N30

18,56 €


Действующее вещество / состав
Luteiin, zeaksantin , foolhape, tsink,vit.A, vask,seleen jt.
Форма/упаковка лекарства
CAPS
Количество в упаковке
N30
Срок годности
05.11.2024

Tootetutvustus
UUDISTOODE! Nüüd 25 mg luteiini ja rikkalik mineraalide kompleks ühes kapslis! Briljantne kaitse teie nägemisele!

Teie silmad taluvad iga päev suurt koormust. Keskendumine arvuti monitorile või autojuhtimine, samuti mitmed vaba aja tegevused põhjustavad teie silmadele stressi. Kui teie silmad ja silmalihased on liikumatus asendis, väsivad silmalihased ning pilgutamise sagedus väheneb. Selle tagajärjel ei niisutata teie silmi enam piisavalt ning teie silmades tekib väsimus.
Väsinud silmade eest on võimalik hoolitseda mitmel moel. Õigetel hügieeniharjumustel on suur osa silmade eest hoolitsemisel. Sinna hulka kuuluvad kaitsvate vahendite kasutamine, niisutavad silmatilgad (OCUTEIN Sensitive)ning teadlik kvaliteetsete ja õigeid toitaineid sisaldavate toidulisandite kasutamine.

Miks kasutada OCUTEIN BRILLANT LUTEIN 25mg kapsleid:
- Aitavad hoida normaalset nägemist (vitamiin A ja tsink)
- Aitavad kaitsta rakke osküdatiivse stressi eest (tsink, vask, seleen)
- Aitab vähendada väsimust (foolhape)
Hea mõte on tugevdada oma silmi antioksüdantide (tsink, vask ja seleen, mis aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest), karotenoidide (peamiselt luteiin, zeaksantiin ja A-vitamiin) ja letsitiiniga (fosfatidüülkoliini allikas).

Karotenoidide kompleks:
Luteiin, zeaksantiin, A-vitamiin
A-vitamiin aitab hoida normaalset nägemist. Karotenoidide suuremad kogused kuhjuvad võrkkesta kollatähnis (maakulas), kuid aja jooksul karotenoidide kontsentratsioon järk-järgult väheneb.

Antioksüdantide kompleks:
Tsink, vask, seleen
Ultraviolettkiirgus ja muu ioniseeriv kiirgus põhjustab vabade radikaalide ülemäärast tekkimist. Need võivad kahjustada silmaläätse membraane ja valke. Inimese organism on võimeline ennast vabade radikaalide eest efektiivselt nn antioksüdantide abil kaitsma. Need on erinevad ained, mis on võimelised vabu radikaale neutraliseerima. Preparaadile OCUTEIN BRILLANT LUTEIIN 25 mg on lisatud oluline antioksüdantide kompleks.
Tsink, vask ja seleen aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Peale selle aitab tsink hoida normaalset nägemist.

Letsitiin. See on kõige olulisem fosfolipiidide looduslik allikas. Fosfalipiidid on asendamatud rasvad, mis on vajalikud rakumembraanide õigeks funktsioneerimiseks ja mitmete muude looduslike biokeemiliste protsesside jaoks.

Foolhape. B-gruppi kuuluv vitamiin. Foolhape aitab vähendada väsimust.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: 1 kapsel päevas, soovitavalt söögi ajal.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annus 1 kapsel sisaldab: luteiin 25 mg, zeaksantiin 3 mg, fosfatidüülkoliin 20 mg, tsink 17 mg (170%*), vitamiin A 655 µg RE (82 %*), foolhape 200 µg (100 %*), vask 1000 µg (100 %*), seleen 26 µg (47 %*). *% päevasest täiskasvanud inimesele soovitatavast kogusest.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostis: sojaõli, zhelatiin, luteiini 20% õlisuspensioon, fosfatidüülkoliin, stabilisaator glütserool, glaseeraine valge ja kollane
meevaha, emulgaator sojaletsitiin, zeaksantiini 10% õlisuspensioon,
puhastatud vesi, tsinkoksiid, paksendaja sorbitool, toiduvärv ammooniumsulfitkaramell, vaskglükonaat, naatriumselenaat,
retinüülpalmitaat (A-vitamiin), pteroüülmonoglutamiinhape
(foolhape).

Hoiatused
Tähelepanu! Mitte anda rasedatele või imetavatele naistele ja alla 3-aastastele lastele. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
Säilitamine: hoida valguse eest kaitstud ja kuivas kohas temperatuuril 15 - 25 °C. Kaitsta otsese päikesevalguse ja külmumise eest.

Netokogus
Netokogus: 20,8 g

Tootja, pakendaja, turustaja
Maaletooja: SanoSwiss UAB, Svajoni str. 24-40, Vilnius LT-10100, Leedu; www.sanoswiss.com, info@sanoswiss.com; tel +370 700 01320, +372 7120233.

Päritoluriik
Päritoluriik: Tshehhi Vabariik.