ONYCOR KÜÜNEHOOLDUSVAHEND 50ML

17,72 €
В настоящий момент товара на складе нет

Форма/упаковка лекарства
VEDELIK
Количество в упаковке
50ML

Tootetutvustus, otstarve
Onycor on loodustoode. Onycor aitab taastada ja säilitada küünte ja naha normaalset keskkonda. Sobib sõrme- ja varbaküünte ning jalanaha hoolduseks seenhaiguste ravi ajal ning sellele järgneval perioodil. Onycor tungib küüne mikropragudesse ja küünevalli alla. Parandades toitainete kulgu küünde stimuleerib Onycor küünekasvu. Küüned muutuvad elastsemaks ja tugevamaks. Onycor pehmendab ka liigsarvestunud tallanahka, mistõttu sobib hästi tallanaha hoolduseks.

Kasutamisjuhised
Küüne kahjustuste ja/või küüne kasvu kiirendamiseks tilgutada mõned tilgad küüne alla ja küünevallile. Kasutada peale käte või jalgade pesemist ja kuivatamist või maniküüri või pediküüri järgselt. Liigsarvestunud tallanaha pehmendamiseks või jalanaha hoolduseks hõõruda jala nahale piisav kogus 2-3 minuti jooksul pärast jalgade pesemist ja kuivatamist.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Onycor sisaldab tõmmiseid järgmistest komponentidest: agaav (Agave americana), sirel (Syringa vulgaris), pune (Origanum vulgare), valge sinep (Sinapis alba), kajenni pipar (Capsicum fructescnes), kadakas (Juniperus communis). Teised komponendid on: taruvaik (propolis) ja etüülalkohol.

Etanoolisisalduse mahuprotsent (% vol)
40

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ettevaatust silma ja limaskestale sattumise eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
+4 kuni + 40°C

Netokogus
50 ml

Vastutav isik
Massuno OÜ
Roosikrantsi 2,
Tallinn 10119

Päritoluriik
Eesti