PIILOSET PRIMA 360ML (KONTAKTLÄÄTSEDE DES. LAHUS)

10,14 €
В настоящий момент товара на складе нет

Действующее вещество / состав
Dinaatrium EDTA, biguaniid
Форма/упаковка лекарства
VEDELIK
Количество в упаковке
360ML

Tootetutvustus, otstarve
Meditsiiniseade.

Puhverdatud isotooniline lahus kõikide pehmete kontaktläätsede puhastamiseks, desinfitseerimiseks, säilitamiseks ja loputamiseks.

Kasutamisjuhised
Kasutusõpetus: 1. Puhastamine, desinfitseerimine ja säilitamine: Pese käed hoolikalt Piloset Soap kätepesuseebiga ja loputa hoolikalt. Võta lääts silmast (alusta paremast silmast). Hoia läätse peopesal. Tilguta mõni tilk Prima´t läätsele ja hõõru ettevaatlikult sõrmeotsaga. Loputa läätse hoolikalt värske Prima vedelikuga. Pane läätsed konteinerisse ja täida konteiner värske Prima vedelikuga. Säilita ja desinfitseeri läätsi vähemalt neli tundi või üleöö. 2. Loputamine: Loputa läätsed värske Prima vedelikuga enne igat kasutamisele võtmist. Kui läätsede kasutamise vahe on üle kahe nädala, siis desinfitseeri läätsed enne kasutusele võtmist värske Prima´ga.

Koostisosade loetelu
Koostis: Dinaatrium EDTA 1,0 mg/ml; biguaniid 0,0025 mg/ml; naatriumboraat ja naatriumkloriid steriilses, isotoonilises puhverdatud lahuses.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Enne kasutamist konsulteerige arsti või optikuga. Nõua optikult täpseid juhiseid komplikatsioonide välitimiseks. Eemalda korgi turvarõngas pudeli esmasel avamisel üheaegselt. Ära kasuta hooldusvahendit, kui turvarõngas või pudel on kahjustatud. Ära puuduta pudeli suuosa, nii ei pääse mustus ja mikroobid vedelikku. Sulge pudel hoolikalt kohe pärast kasutamist. Kasuta alati värsket Prima´t. Ära sega Prima´t teiste läätsehooldusvahenditega. Ei ole soovitatav läätse kasutamise ajal vahetada toote nimetust. Ära kasuta veevärgi vett läätsede või konteineri hooldamisel. Hoia läätsekonteiner puhtana. Loputa konteinerit värske Prima´ga ja lase lahtiselt kuivada. Vaheta konteiner regulaarselt uue vastu. Hoia vedelikku laste eest kaitstult. Kui silmades ilmneb ärritusnähtusid, siis eemalda silmadest läätsed ja võta ühendust optiku või silmaarstiga.

Säilitamistingimused
Säilitamine: Hoia vedelikku külmumise ja päikesekiirte eest kaitstult. Säilivusaeg on 4 kuud avamisest. Ära kasuta viimase kasutusaja möödumisel (vt. märget pudelil).

Seadme ja pakendi sisu
360 ml pudel sisaldab kontaktläätsede hooldusvahendit. Pudelil on eesti ja venekeelne kasutusjuhend

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: OY FINNSUSP AB; LIETO; Soome.

Maaletooja: OÜ Vide Optika, Tallinn, Eesti, piiloset.est@gmail.com; www.piiloset.ee, tel.: 50-36-250.

Päritoluriik
SOOME