POXCLIN JAHUTAV VAHT 100ML

23,74 €

237,40 €/l


Форма/упаковка лекарства
VAHT
Количество в упаковке
100ML
Срок годности
31.08.2023

Tootetutvustus, otstarve
PoxClin© Jahutav vaht leevendab tuulerõugetest põhjustatud vaevusi. Seda kasutatakse kiireks tuulerõugetest põhjustatud ärrituse, sügeluse ja tundlikkuse leevendamiseks.

Vahupihusti sisaldab 100ml PoxClin® CoolMousse’i (jahutav vaht). Vahu toime põhineb patenteeritud 2QR kompleksil, mis aitab kaitsta ja rahustada ärritunud nahka. See leevendab sügelust ja toetab naha loomulikku paranemist. Tootel on lavendli ja kummeli ekstrakti kerge ning meeldiv aroom.

Kasutamisjuhised
Kasutada vähemalt kolm korda päevas või vaevuste tekkimisel vajaduse järgi. Jahutavat toimet tugevdab toote hoidmine külmkapis. Hõõruge vaht õrnalt naha sisse. Kerge ja ühtlane vaht imendub kiiresti nahasse. Sagedasem vahu kasutamine suurendab toime tõhusust. Soovitatav on kasutada vahtu enne igakordset lapse riiete vahetust ja kohe vaevuste tekkimisel.

Mitte kasutada kauem kui 30 järjestikust päeva, mis katab tavaliselt kogu raviperioodi.

Koostisosade loetelu
Vesi, Aloe Vera geel, galaktoarabiini ja polüglükuroonhappe ristpolümeer*, betaiin, laureet-9, PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, glütseriin, naatriumkookosglükosiidtartraat, polüglütserüül-10 lauraat, fenoksüetanool ja etüülheksüülglütseriin, pantenool, etüülheksüülglütseriin, allantoiin, tähklavendli õie, lehe ja juure ekstrakt, teekummeli õie ekstrakt, sidrunhape, naatriumhüdroksiid.
*2QR

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputage silmi rohke puhta veega. Ärrituse püsimisel pöörduge perearsti poole. Konsulteerige arstiga, kui lapsel tekib palavik, lööve levib silmadesse, laikude ümber olev nahk läheb paiste, on valulik või väga punane. Vältida aspiriini manustamist tuulerõugeid põdevatele lastele.

Säilitamistingimused
Hoida kuivas ja jahedas kohas. Ärge kasutage pärast kõlblikkusaega, mis märgitud vahupihustil ja pakendil.

Seadme ja pakendi sisu
100 ml vahupihusti. Pakendi infoleht.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Barbara Strozzilaan 201, 1083 HN Amsterdam, Holland
Täiendav teave: BetaMed OÜ, info@betamed.ee